Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, sorki, że tu pisze ale jesteście jedynym forum, które serio może mi pomóc bo od inposta nic sie nie dowiedziałem. Sytuacja wygląda następująco, paczka nadana w piątek została odebrana przez kuriera w sobote mimo, że to nie paczka weekendowa ale wiem, że czasem może się tak zdarzyć. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że do dnia dzisiejszego nie trafiła do oddziału. Zadzwoniłem na infolinie bo sprawa mi śmierdziała i powiedzieli, że powinna trafić do oddziału i przekażą sprawę do oddziału, żeby zweryfikowali tą paczkę. Nwm co robić bo to ważna przesyłka do mnie i nigdy z inpostem problemu nie było. Co ten kurier zrobił z tą paczką? Czy mogła zaginąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dawid322 napisał:

Hej, sorki, że tu pisze ale jesteście jedynym forum, które serio może mi pomóc bo od inposta nic sie nie dowiedziałem. Sytuacja wygląda następująco, paczka nadana w piątek została odebrana przez kuriera w sobote mimo, że to nie paczka weekendowa ale wiem, że czasem może się tak zdarzyć. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że do dnia dzisiejszego nie trafiła do oddziału. Zadzwoniłem na infolinie bo sprawa mi śmierdziała i powiedzieli, że powinna trafić do oddziału i przekażą sprawę do oddziału, żeby zweryfikowali tą paczkę. Nwm co robić bo to ważna przesyłka do mnie i nigdy z inpostem problemu nie było. Co ten kurier zrobił z tą paczką? Czy mogła zaginąć?

Masz aplikację InPost jest historia przesyłki gdzie jest. Zgłosić po numerze przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kitt1 napisał:

Masz aplikację InPost jest historia przesyłki gdzie jest. Zgłosić po numerze przesyłki.

tak jak pisalem, inpost zglosil sprawe do oddziału. Boje sie za zaginela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Chyba trochę za wcześnie na panikę, kilka razy zdarzyło się, że to co zamówiłam było odbierane w soboty i paczki docierały normalnie w najbliższym bądź kolejnym dniu roboczym... w soboty co najwyżej są tylko odbierane. 

Edytowano przez marawstala
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, marawstala napisał:

Chyba trochę za wcześnie na panikę, kilka razy zdarzyło się, że to co zamówiłam było odbierane w soboty i paczki docierały normalnie w najbliższym bądź kolejnym dniu roboczym... w soboty co najwyżej są tylko odbierane. 

a o której tak zazwyczaj paczka w takim przypdku była w poniedziałek w oddziale bo u mnie cały czas jest odebrana przez kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dawid322 napisał:

a o której tak zazwyczaj paczka w takim przypdku była w poniedziałek w oddziale bo u mnie cały czas jest odebrana przez kuriera.

Wiesz co nie wiem bo aż tak nie kontrolowałam, gdy na czasie mi nie zależało... i tez problemu z dostarczeniem nigdy nie miałam. No na allegro np miałam tak kilka razy, że w oddziale leżała kilka dni... 

Poczta np miewa duże opóźnienia bo nie robią aktualizacji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że paczkomaty też miewają opóźnienia... czasem zamawiasz paczki które są nadane w podobnym czasie, a różnie docierają... tylko tak jak pisze nie pilnowałam aż tak bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×