Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
driver.ania

Olej CBD na pamięć i koncentrację

Polecane posty

miałam duży problem z koncentracją i pamięcią. Zauważyłam, że kluczem do poprawy mojej kondycji psychicznej jest dobry sen. Właśnie wtedy rozpoczęła się moja przygoda z olejkami CBD. Odwiedziłam aptekę Konopną w Poznaniu, Konopna Farmacja, ( mają też sklep online) ,  gdzie pani doradziła mi olej CBD oraz dodatkowy suplement Brahmi (polecam zapoznać się z nim super produkt).

Wracając do tematu olejków konopnych, olejki CBD pomagają mi w poprawie jakości snu oraz redukcji stresu. Kiedyś miałam duży problem z zasypianiem i nigdy nie przespałam całej nocy. To powodowało problemy w pracy, ponieważ nie byłam w stanie wykonywać swoich obowiązków i normalnie funkcjonować.

Najważniejsze, od kilku tygodni śpię jak dziecko i mam klarowny umysł. Z całego serca polecam wypróbowanie olejków CBD. Ja osobiście przetestowałam dwa olejki CBD: od Firmy Cannatopia 5% oraz od Premicanna - Olej CBD Brain Fuel Rhodiola, Cordyceps, Lion’s Mane, Curcuma - to pełna nazwa tego produktu  Oba są naprawdę dobre.A jak wy pracujecie nad poprawą funkcjonowania swojego mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna reklama. : )

Od kilku dni suplementuje witaminy z grupy B... zwłaszcza B12 jest mega ważna w przypadku kiepskiej koncentracji i przy problemach z pamięcią plus jej niedobory mogą "symulować choroby psychiczne" i takie niedobory mogą mieć nie tylko wegetarianie, ale też osoby mięsożerne... 

Można by tak pewnie wymieniać... lepsza pamięć miałam wtedy gdy musiałam zapamiętywać ciągi informacji czyli jak ją trenowałam regularnie tak samo jak trenuje się ciało tak samo powinno się trenować umysł, zapamiętywanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CBD na pewno redukują stres, ale dużo osób chwali również ashwagandę w tabletkach lub do picia, jako suplement diety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×