Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lookatme

Studia- przeniesienie na inną uczelnię

Polecane posty

Cześć, zwracam się do osób, które być może przeszły przez coś podobnego i będą umiały mi pomóc. 
Jestem na 1 roku studiów, myślę o zmianie uczelni na kolejny rok akademicki (kierunek ten sam). Mam jednak taki problem- podczas sesji będę nieobecna na 2 egzaminach, dlatego będę musiała nadrobić je w sesji poprawkowej we wrześniu. W związku z tym, z tego co rozumiem, do momentu kiedy jakiekolwiek przedmioty będą wisieć jako niezaliczone, nie mogę starać się o przeniesienie. Sesja poprawkowa oczywiście we wrześniu, a więc dopiero wtedy mogłabym dać podanie (pewnie około połowy września, egzaminy poprawkowe są w 1 połowie, ale zanim będą sprawdzone itd…). Czy jest w ogóle szansa, by zaraz przed rozpoczęciem nowego roku, tak naprawdę może z 2 tygodnie przed, przejść przez tą procedurę? Jeśli ktoś z Was przez to przechodził, kiedy zaczynaliście przeniesienie? Jeśli może to mieć znaczenie, dodam, że mój kierunek jest bardzo popularny, ale chcę przenieść się z uczelni w dużym mieście do takiej „mniej popularnej”, bo chciałabym wrócić do miasta rodzinnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×