Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Glos_rozsadku

Barwy nie-szczęścia

Polecane posty

Tak, z ciekawosci obejrzalam kilka dziel tej kobiety, poniewaz mam duze powiazania z Hamburgiem. Tragedia jednym slowem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam parę vlogów, ale to nie dla mnie. Ta skrzywiona wiecznie mina i dołujący nastrój.I same problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2024 o 08:24, Anitka napisał:

Obejrzałam parę vlogów, ale to nie dla mnie. Ta skrzywiona wiecznie mina i dołujący nastrój.I same problemy. 

Właśnie jej życie nie wydaje się wcale złe, ale ona ma taki styl bycia, że cokolwiek nie mówi to tak jakby narzekała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraz typowej Polki na emigracji, ktora klepie biede. Narzekanie na ceny, przedstawianie paragonow, rachunkow.. A najbardziej zabawne, ze mieszka kilka ladnych lat w Hamburgu, a niedawno wybrala sie do centrum i mowi "ojej jak tu ladnie, nigdy wczesniej tu nie bylam".. Mieszka w bardzo slabej dzielnicy na zadupiu, gdzie pelno kolorowych obcokrajowcow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2024 o 11:48, Kopytki napisał:

Obraz typowej Polki na emigracji, ktora klepie biede. Narzekanie na ceny, przedstawianie paragonow, rachunkow.. A najbardziej zabawne, ze mieszka kilka ladnych lat w Hamburgu, a niedawno wybrala sie do centrum i mowi "ojej jak tu ladnie, nigdy wczesniej tu nie bylam".. Mieszka w bardzo slabej dzielnicy na zadupiu, gdzie pelno kolorowych obcokrajowcow. 

Ona ma chyba mieszkanie socjalne z tego co zrozumiałam? Nie żyje jej się źle z tego co widzę. To mieszkanie ma z 70metrow, jest zadbane, ma dobrą pracę z normalnymi zarobkami… no jak dla mnie to nie ma źle w życiu. Ten chłop co teraz z nią mieszka to wydaje się taka przeciwwaga do marudzenia Hamburgerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

Ona ma chyba mieszkanie socjalne z tego co zrozumiałam? Nie żyje jej się źle z tego co widzę. To mieszkanie ma z 70metrow, jest zadbane, ma dobrą pracę z normalnymi zarobkami… no jak dla mnie to nie ma źle w życiu. Ten chłop co teraz z nią mieszka to wydaje się taka przeciwwaga do marudzenia Hamburgerki.

No wlasnie- mieszkanie socjalne... Takie mieszkania dostaja wlasnie ludzie bez kasy w trudnej (pato) sytuacji zyciowej. Trzeba byc dlugo na jakichs listach oczekujacych, lazic, prosic, upominac sie, ponizac. Do tego tacy ludzie dostaja zasilki, bonusy za media itd. To bardzo niski status spoleczny, stad nie rozumiem, ze jeszcze chwali sie tym w internetach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, znów jakieś nieszczęścia. Coś z córkami plus ta kradzież. 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Anitka napisał:

Niesamowite, znów jakieś nieszczęścia. Coś z córkami plus ta kradzież. 😱

Ja im współczuję. Robią wszystko, żeby uciułać na ten dom, a wiatr w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Bez przesady, źle nie mają a lekki wiatr w oczy bo z pewością nie jest łatwo być tego typu specyficznym emigrantem w Niemczech, oni są nieskomplikowani, ale pracowici oboje, mimo wszystko niemcy powinni doceniać takich ludzi, tym bardziej w tych czasach  gdzie większość chce mieć wygodnie bez wysiłku a odbywa się to zawsze kosztem innych.

Edytowano przez Marta00
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włożyła filmem o uchodźcach kij w mrowisko, burza w komentarzach, ale jaka 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×