Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
YanekPyrc

Odkurzanie i odkurzacze

Polecane posty

Jak często robicie w domach porządki z użyciem odkurzacza (albo innych urządzeń na energię)???

Jak mieszkałem na uboczu, to wystarczyło pozamiatać miotłą raz w tygodniu, odkurzyć raz na miesiąc (ew. na przyjazd gości) i było w porządku. A teraz, w mieszkaniu bliżej ruchliwej ulicy, muszę sprzątać zdecydowanie częściej. Ze zmiotką i szufelką latam po kilka razy dziennie, a odkurzanie - takie dokładniejsze, z odsuwaniem mebli - raz na tydzień to momentami zdecydowanie za mało! I nie mam pewności, czy to tylko kwestia innego otoczenia🙄

Nie wiem, może trzeba odkurzać wymienić na jakiś mocniejszy, o większej mocy?!? Mam stary odkurzacz workowy, jeszcze po babci - i działać działa, tylko z efektami tak jakby gorzej. Wszystko czyszczone i opróżniane, więc to nie kwestia zaniedbania urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

Proszę o opinie na temat odkurzacza Levoit LVAC 200 - za 800 zł (cena na stronie producenta) dostanę urządzenie o następującej specyfikacji:

Cytat

Dane techniczne

Kolor: biały, czarny, srebrny

Wymiary: ‎ 25 x 19.5 x 110 (cm)

Waga: 1.45 kg

Zasilanie: AC 100-240 V ~ 50/60 Hz

Moc znamionowa: 180 W

Typ baterii: DC 22.2 V, 2200 mAh Li-ion battery

Poziom hałasu: 75-82dB

Może warto dopytać o jakieś inne, niewymienione parametry??? Jak dla mnie brzmi nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×