Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
incelid

Kobiety chcą tylko brać i odkręcają wszystko

Polecane posty

Kobiety chcą tylko brać, do tego odkręcają wszystko robiąc z mężczyzn egoistów i co ma zrobić w takiej sytuacji taki incel z podwójną nerwicą, nerwicą że kobiety tylko chcą brać wszystkie dobra tego świata i mężczyzna/mężczyźni mają oczywiście je zapewniać kobietom - wręcz zostało przyjęte że to jest męskie, a jak mężczyzna chce choć nie wiele, no to oczywiście jest już egoistą, no i nerwica następna, że kobiety na skale publiczną wszystko odwróciły, do tego stopnia, że sami mężczyźni się chyba nabierają i myślą że są egoistami, jeśli czegoś chcą, za samo myślenie o seksie, tymczasem kobiety od młodych lat mają listy oczekiwań i że niby jest to jakaś szlachetność, że one dużo wymagają i zarazem mają wręcz status wykorzystywanych, dyskryminowanych, wręcz piekło kobiet. To jest taki przekręt na rzecz dobra kobiet i ciemiężenia mężczyzn, że to nie dziwne, że rocznie kilka tysięcy mężczyzn popełnia samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2024 o 06:48, incelid napisał:

Kobiety chcą tylko brać, do tego odkręcają wszystko robiąc z mężczyzn egoistów i co ma zrobić w takiej sytuacji taki incel z podwójną nerwicą, nerwicą że kobiety tylko chcą brać wszystkie dobra tego świata i mężczyzna/mężczyźni mają oczywiście je zapewniać kobietom - wręcz zostało przyjęte że to jest męskie, a jak mężczyzna chce choć nie wiele, no to oczywiście jest już egoistą, no i nerwica następna, że kobiety na skale publiczną wszystko odwróciły, do tego stopnia, że sami mężczyźni się chyba nabierają i myślą że są egoistami, jeśli czegoś chcą, za samo myślenie o seksie, tymczasem kobiety od młodych lat mają listy oczekiwań i że niby jest to jakaś szlachetność, że one dużo wymagają i zarazem mają wręcz status wykorzystywanych, dyskryminowanych, wręcz piekło kobiet. To jest taki przekręt na rzecz dobra kobiet i ciemiężenia mężczyzn, że to nie dziwne, że rocznie kilka tysięcy mężczyzn popełnia samobójstwa.

Wydaje mi się, że jest odwrotnie. To mężczyźni w większości chcą tylko brać zamiast dawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 6.08.2024 o 06:48, incelid napisał:

Kobiety chcą tylko brać, do tego odkręcają wszystko robiąc z mężczyzn egoistów i co ma zrobić w takiej sytuacji taki incel z podwójną nerwicą, nerwicą że kobiety tylko chcą brać wszystkie dobra tego świata i mężczyzna/mężczyźni mają oczywiście je zapewniać kobietom - wręcz zostało przyjęte że to jest męskie, a jak mężczyzna chce choć nie wiele, no to oczywiście jest już egoistą, no i nerwica następna, że kobiety na skale publiczną wszystko odwróciły, do tego stopnia, że sami mężczyźni się chyba nabierają i myślą że są egoistami, jeśli czegoś chcą, za samo myślenie o seksie, tymczasem kobiety od młodych lat mają listy oczekiwań i że niby jest to jakaś szlachetność, że one dużo wymagają i zarazem mają wręcz status wykorzystywanych, dyskryminowanych, wręcz piekło kobiet. To jest taki przekręt na rzecz dobra kobiet i ciemiężenia mężczyzn, że to nie dziwne, że rocznie kilka tysięcy mężczyzn popełnia samobójstwa.

Stwierdzasz fakty z którymi borykają sie wszyscy faceci. Tak jakbyś miał nerwice, bo na dworzu pada deszcz, no pada bo są chmury i z nich pada. To jest fakt, tak jak to że kobiety to pijawki i chcą sie na facecie upasać.

Myślisz, że ty jedyny to odkryłeś? A ci co zmieniają doopy jak rękawiczki mają jakieś szczeście i nie trafiają na takie egoistki?

Rozwiązaniem jest nie zwracanie uwagi na to co one chcą tylko branie co Ty chcesz. Trzeba pobudzić swój egoizm i zacząc brać od kobiet to co mogą dać, a mogą tylko i wyłącznie sex, do nieczego innego nam sie nie przydadzą. Wiec wiesz, mozesz dalej płakać albo żyć i mieć wyyebane na ich roszczeniowe zachowanie.Z nimi jest krótka piłka, albo robi co chce facet albo nara.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy popatrzeć w głąb siebie. Szukać przyczyn w sobie... Wiem, bo sama przez wiele lat pozwalałam się wykorzystywać w małżeństwie. Znalazłam w końcu odpowiedź. Brak miłości do siebie. Próba "zasłużenia" sobie na jakąkolwiek miłość w postaci poświęcania się innym. Dopiero gdy mogłam umrzeć, do mnie dotarło. Ale żeby kochać siebie w przypadku takich ludzi potrzeba dużo pracy. Stosuję teraz pewną metodę, od męża nie odchodzę bo nie mogę ale dużo się pozmieniało. Gdybym kiedyś wiedziała to, co dzisiaj wiem... Najbardziej wkurzają mnie takie "umoralniaczki", kobiety które nie przeżyły tego co ja ale chcą mnie pouczać, nawracać na właściwą drogę, szufladkują mnie, stosują manipulacje względem mnie knując za moimi plecami. Całe życie takie spotykam... Wiem, że tzw. karma wraca nieraz po długim czasie w najmniej oczekiwanym momencie i odbija się na życiu takich ludzi, którzy wcześniej w pouczającym tonie upominały, zaczepiały i mówiły innym kobietom, co mają robić. Świadczy to tylko o ich strasznej głupocie, niewiedzy, braku doświadczenia, narcyzmie, ignorancji... Najczęściej w życiu innych starają się dla odwrócenia uwagi od samych siebie "sprzątać" ludzie, którzy sami mają w tym życiu "nas rane". I zdania w tej kwestii nie zmienię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Hobbi(s)tka napisał:

Najbardziej wkurzają mnie takie "umoralniaczki", kobiety które nie przeżyły tego co ja ale chcą mnie pouczać,

jizzu...co ty nie powiesh? som takie niedobre umoralniaczki na swiecie?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

 

jizzu...co ty nie powiesh? som takie niedobre umoralniaczki na swiecie?

 

 

Tak są. Twoja przyjaciółka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

a co powiesz na rudą, chochlik, żabę? nie umoralniają ?

Ale z nimi nie piszesz od dwóch lat na priv. Chodzi mi o obłude jej i Twoją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Ale z nimi nie piszesz od dwóch lat na priv. Chodzi mi o obłude jej i Twoją. 

pisze z różnymi osobami i jakoś innych nie punktujesz. to nie tinder, tutaj sie pisze o qpie nawet na priva, jesteś zazdrosna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

pisze z różnymi osobami i jakoś innych nie punktujesz. to nie tinder, tutaj sie pisze o qpie nawet na priva, jesteś zazdrosna i tyle.

Ja też pisałam na priv, ale ja nie pouczam innych ludzi jak mają żyć. Jeśli już to staram się znaleźć jakieś rozwiązanie gdy jest źle... Nie widzisz tej różnicy? A zaufanie? Co z zaufaniem? Ja do niej nie mam żadnego. Bo napisała mi kiedyś coś, do czego sama się nie stosuje. Ludzie nie lubią gdy ktoś stawia się ponad prawem. Dziewczyny przestrzegają tu zasad, a ona tylko na tym korzysta. Ale ma w sumie do tego prawo, nikt jej nie zabroni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Ja też pisałam na priv, ale ja nie pouczam innych ludzi jak mają żyć. Jeśli już to staram się znaleźć jakieś rozwiązanie gdy jest źle... Nie widzisz tej różnicy? A zaufanie? Co z zaufaniem? Ja do niej nie mam żadnego. Bo napisała mi kiedyś coś, do czego sama się nie stosuje. Ludzie nie lubią gdy ktoś stawia się ponad prawem. Dziewczyny przestrzegają tu zasad, a ona tylko na tym korzysta. Ale ma w sumie do tego prawo, nikt jej nie zabroni. 

zadne nie przestrzegaja zasad...cos mieszasz.  punktuja i pouczaja innych a same nie chca byc punktowane. dziwne ze ich obluda ci nie przeszkadza. udaja swiatowe a cale dnie rozprawiają o heblowaniu w piwnicy z gumową lalą albo o srraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hobbi(s)tka napisał:

Ja też pisałam na priv, ale ja nie pouczam innych ludzi jak mają żyć. Jeśli już to staram się znaleźć jakieś rozwiązanie gdy jest źle... Nie widzisz tej różnicy? A zaufanie? Co z zaufaniem? Ja do niej nie mam żadnego. Bo napisała mi kiedyś coś, do czego sama się nie stosuje. Ludzie nie lubią gdy ktoś stawia się ponad prawem. Dziewczyny przestrzegają tu zasad, a ona tylko na tym korzysta. Ale ma w sumie do tego prawo, nikt jej nie zabroni. 

BTW ciebie wyzywaja od psychixznych a za chwile chcą sie bratac kiedy zaczynasz na mnie nadawać. ja mam z nich konkretną bekę a ty sie przyjaźnij z tymi falszywymi kurami jak tam chcesz. BTW iskra nie zmienia frontu 5 razy w dyskusji i za to je doopa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

zadne nie przestrzegaja zasad...cos mieszasz.  punktuja i pouczaja innych a same nie chca byc punktowane. dziwne ze ich obluda ci nie przeszkadza. udaja swiatowe a cale dnie rozprawiają o heblowaniu w piwnicy z gumową lalą albo o srraniu.

Dobrze. Nazywaj to jak chcesz. Może wszystkie są tu o Ciebie zazdrosne. Kto ich tam wszystkich odgadnie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

BTW ciebie wyzywaja od psychixznych a za chwile chcą sie bratac kiedy zaczynasz na mnie nadawać. ja mam z nich konkretną bekę a ty sie przyjaźnij z tymi falszywymi kurami jak tam chcesz. BTW iskra nie zmienia frontu 5 razy w dyskusji i za to je doopa boli

Wytykają jej prawdę. Zaczynała tu podając się za nastolatkę. Jeśli tamte od początku pisały ile mają lat i jaki jest ich status społeczny, to nie ma im się co dziwić, że mają do niej żal. Reszta typu fotki, nudesy i jakieś inne rzeczy mnie nie obchodzą. 

Kto wie? Może myślą po prostu że moja historia z lekarzem jest również zmyślona, tak jak to, że Iskra coś tam zmyślała, ile ma lat czy coś w ten deseń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Dobrze. Nazywaj to jak chcesz. Może wszystkie są tu o Ciebie zazdrosne. Kto ich tam wszystkich odgadnie 🤔

nie sądzę. ale jeśli chodzi o obłudę to są tutaj mistrzynie w tym a czepiasz sie jej jak każda obłudna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hobbi(s)tka napisał:

Wytykają jej prawdę. Zaczynała tu podając się za nastolatkę. Jeśli tamte od początku pisały ile mają lat i jaki jest ich status społeczny, to nie ma im się co dziwić, że mają do niej żal. Reszta typu fotki, nudesy i jakieś inne rzeczy mnie nie obchodzą. 

Kto wie? Może myślą po prostu że moja historia z lekarzem jest również zmyślona, tak jak to, że Iskra coś tam zmyślała, ile ma lat czy coś w ten deseń. 

z tego co wiem to nie zaczynała od konta nastolatki tylko zrobiła je w konkretnym celu a potem usunęła kiedy kogoś zweryfikowała. nie wiem czy wierzą w lekarza czy nie, ale to chorągiewki na wietrze i z takich beks. choragiewki mają silne wyparcie, nie widzą jak sie zachowują ale wytykaja innym najmniejsze objawy powiewania na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

z tego co wiem to nie zaczynała od konta nastolatki tylko zrobiła je w konkretnym celu a potem usunęła kiedy kogoś zweryfikowała. nie wiem czy wierzą w lekarza czy nie, ale to chorągiewki na wietrze i z takich beks. choragiewki mają silne wyparcie, nie widzą jak sie zachowują ale wytykaja innym najmniejsze objawy powiewania na wietrze.

Po co Ci moje zdanie i jakieś tam rozgrzeszenie? Ja nie jestem wrogiem. I czepiam się najmniej. To chyba wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hobbi(s)tka napisał:

Po co Ci moje zdanie i jakieś tam rozgrzeszenie? Ja nie jestem wrogiem. I czepiam się najmniej. To chyba wszystko. 

tak tylko pisze, mozesz sobie miec zdanie jakie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

tak tylko pisze, mozesz sobie miec zdanie jakie chcesz

Ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×