Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agacojaturobie

Ona pozna znajomych - Olsztyn

Polecane posty

Hej, jestem 28-letnia dziewczyna i od niedawna mieszkam w Olsztynie.Przeprowadziłam się tu dla faceta. Szukam koleżanki, która chciałaby pójść ze mną na imprezę,na spacer czy na kawę itp. Nie mam dzieci. Na codzień pracuję i nie mam kiedy ani jak poznać nowych osób :) czuję się samotna wśród dżungli bloków. Wierzę, że będę miała szczęście i ktoś z Olsztyna to przeczyta 🌹
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Agacojaturobie napisał:

Hej, jestem 28-letnia dziewczyna i od niedawna mieszkam w Olsztynie.Przeprowadziłam się tu dla faceta. Szukam koleżanki, która chciałaby pójść ze mną na imprezę,na spacer czy na kawę itp. Nie mam dzieci. Na codzień pracuję i nie mam kiedy ani jak poznać nowych osób 🙂 czuję się samotna wśród dżungli bloków. Wierzę, że będę miała szczęście i ktoś z Olsztyna to przeczyta 🌹
pozdrawiam

Szukam fwb mam jeszcze wolne 6dni w tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Agacojaturobie napisał:

Hej, jestem 28-letnia dziewczyna i od niedawna mieszkam w Olsztynie.Przeprowadziłam się tu dla faceta. Szukam koleżanki, która chciałaby pójść ze mną na imprezę,na spacer czy na kawę itp. Nie mam dzieci. Na codzień pracuję i nie mam kiedy ani jak poznać nowych osób 🙂 czuję się samotna wśród dżungli bloków. Wierzę, że będę miała szczęście i ktoś z Olsztyna to przeczyta 🌹
pozdrawiam

Jednak za daleko chyba że dojedziesz do wawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżak szukaj na żywo!

Na kafeterii nie poznasz żeby przyjechała do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×