Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaszamasza

dawniej po taniości

Polecane posty

Hej, przyszło mi dzisiaj do głowy pytanie co z naszą mentorką finansową Anna Ł. Nie mogę znaleźć konta na Ig. W oznaczeniach innych ludzi istnieje ale jak klikam wyskakuje mi brak konta. Zablokowała mnie? Nie mam pojęcia dlaczego nie obserwowałam jej nie pisałam żadnych komentarzy. Ktokolwiek wie i może podać nazwę jej konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kaszamasza napisał:

Ktokolwiek wie i może podać nazwę jej konta?

Nazwy nie podam, bo nie pamiętam, ale ostatnio jak sprawdzałam było to chyba po prostu jej imię i nazwisko nowego partnera 🤔 IMO tą zmianą nazwy konta strzeliła sobie w kolano, "po taniosci" każdy kojarzył. No ale Ania miała wyższe aspiracje, już nie chciała żyć tanio 😅 a ktoś kojarzy, czym ona się teraz zajmuje? Nadal mentoring finansowy, czy już odpuściła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Evil Bitch napisał:

Nazwy nie podam, bo nie pamiętam, ale ostatnio jak sprawdzałam było to chyba po prostu jej imię i nazwisko nowego partnera 🤔 IMO tą zmianą nazwy konta strzeliła sobie w kolano, "po taniosci" każdy kojarzył. No ale Ania miała wyższe aspiracje, już nie chciała żyć tanio 😅 a ktoś kojarzy, czym ona się teraz zajmuje? Nadal mentoring finansowy, czy już odpuściła? 

Ja też pamiętałam imię i nazwisko po drugim mężu ale okazało się (w końcu udało mi się znaleźć) że oprócz tego ma również w nazwie profilu nowy zawód.🤣 wygląda na to że nic się nie zmieniło i trzepie kasę na byciu finansowym coachem😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kaszamasza napisał:

Ja też pamiętałam imię i nazwisko po drugim mężu ale okazało się (w końcu udało mi się znaleźć) że oprócz tego ma również w nazwie profilu nowy zawód.🤣 wygląda na to że nic się nie zmieniło i trzepie kasę na byciu finansowym coachem😉

Właśnie też znalazłam jej profil, czyli wszystko jasne 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×