Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek32323

Żona twierdzi że małżeństwo to fikcja

Polecane posty

Jak w temacie , moja żona uważa że nasze małżeństwo to fikcja , twierdzi że wcale z nią nie rozmawiam itd , ale jak jej tłumaczę że jak próbuje z nią gadać to kończy się na krzyku z jej strony i tekstami typu „nie zadawaj mi głupich pytań „ , „ czemu robisz z siebie ...a..” o czym niejednokrotnie jej mówiłem ale kończyło się na tym że to w sumie moja wina 🤦‍♂️, teraz boję się wgl zapytać o cokolwiek bo wyskoczy do mnie z jakimś nie ciekawym tekstem , już mówiłem jej też że czasem mogłaby się ugryźć w język bo nie można się odzywać do człowieka w taki sposób że aż uszy więdną ale jak zwykle ja jestem winny bo ją denerwuje , czasem mam wrażenie że chyba nawet swoją obecnością. 
No i ciągła gadka że mam się ogarnąć bo ona ma już dość i że gdyby nie papier że jesteśmy małżeństwem i dziecko to już byśmy się pożegnali . Nadmienię że mieszkamy blisko teściów i nic nie jest moje także w razie W to zostaje tak naprawdę z niczym. 
Nie wiem co mam robić w tej sytuacji bo już nie mam na to siły i serio szukam winy u siebie ale ja jestem ugodowy , zgadzam się na jej pomysły nie protestuje , jest tak jak ona chce ale jednak to za mało no i już nie wiem serio co mam robić 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ 

ktoś był w podobnej sytuacji??? Może pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jej powiedzieć że jak się męczy z tobą to droga wolna.A wasze małżeństwo jak to stwierdziła to tylko papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć na pewno się puszcza  ma kochankai szuka pretekstu by się rozstać i o byle ... się czepia i prawdopodobnie to jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×