Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przecier.pomidorowy

Bijąse z Dębicy - Kamilka anewlife

Polecane posty

Pamiętacie? Oglądacie? Śledzicie jej popisy i wyczyny na ig? Też jesteście zachwyceni kolejnymi darmoszkami, które wyrywa z wątpliwych agencji PR? 13 tys. kupionych obserwatorów na pewno jest zachwyconych! :classic_biggrin:

P.S. Cześć, Kamila, zgłaszaj dalej tematy :classic_biggrin:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O największej dębickiej gwieździe, Kamili Kraw 😀 Czyk 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ją nawet lubię (chociaż nie mam w obserwowanych), dziewczyna działa od kilkunastu lat, zawsze miała swój indywidualny, trochę pokręcony styl, jakies problemy ze zdrowiem, ale nie robi dram, nie ma operacji plastycznych (nic nie mam do operacji), wygląda jak zwykła dziewczyna, wrzuca recki książek, kosmetyki i czasem zdjęcia z mężem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2024 o 12:15, Paula12132 napisał:

O kim to temat , pochodze z Debicy i ciekawa jestem.

anewlife_kamila na ig 😉

5 godzin temu, dront_dodo napisał:

Ja ją nawet lubię (chociaż nie mam w obserwowanych), dziewczyna działa od kilkunastu lat, zawsze miała swój indywidualny, trochę pokręcony styl, jakies problemy ze zdrowiem, ale nie robi dram, nie ma operacji plastycznych (nic nie mam do operacji), wygląda jak zwykła dziewczyna, wrzuca recki książek, kosmetyki i czasem zdjęcia z mężem. 

Tak, działa od kilkunastu lat i nie zrobiła żadnego postępu. Jak była niechlujna, tak jest; chce być uważana za wielką beauty guru, testującą mnóstwo kosmetyków, a dumnie pokazuje się ze zniszczonymi włosami, kiepską cerą, próchnicą w przednich zębach i złym makijażu. Nie wkłada żadnego wysiłku w to, co robi. Reklama kosmetyków Eveline nagrana przy użyciu kosmetyków innych marek, z tekstami typu "no, ja mylę zawsze opakowania Bielendy i Eveline". Rolki kręcone na odwal się. Recenzje książek to najczęściej przeklejone opisy wydawcy, a jak napisze coś od siebie, to jest to opis pozbawiony składu i ładu, w którym nie istnieją żadne zasady gramatyczne czy ortograficzne. Problemy ze zdrowiem w większości wymyślone, jak np. ropień pochwy od smażenia krokietów 😉. Jest nierzetelna, rzuca się na każde rozdanie i każdą darmoszkę, kupuje sobie rzeczy i kosmetyki za setki, jak nie tysiące złotych, a rodzinie serwuje przeterminowane mięso. Dramy robi, ale na swoim poziomie: wymyśla sobie utarczki z kasjerami w Lidlu albo oburza się, że laski na ig dołączają do grup wsparcia, podczas gdy sama ma kupiony kilkanaście tysięcy obserwatorów. Przy obserwowaniu można zauważyć, jaka to mitomanka i leń.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×