Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SunnyDay

Chodzenie boso po ulicy w mieście - co o tym myślicie?

Polecane posty

Witajcie. Temat może się wydać niektórym z was nieco, dziwny, ale chciałbym poznać wasze opinie co myślicie o chodzeniu boso po miejskich ulicach?

Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, jakie są wasze reakcje kiedy spotykacie w letni dzień na ulicy osobę spacerującą na bosaka? Może znacie prywatnie takie osoby, albo wam samym się zdarza wybierać na takie spacery?

Zadałem takie pytanie, ponieważ bardzo lubie spacerować na boso po mieście. Jednak w obawie przed rozpoznaniem i ewentualnymi zaczepkami z tego powodu robię to tylko z dala od miejsca swojego zamieszkania, podczas wakacyjnych wyjazdów. Podczas tegorocznego urlopu po kilka razy przeszedłem na bosaka przez pół Kołobrzegu, ale tam chyba mieszkańcy są przyzwyczajeni do takich widoków, bo nie usłyszałem żadnych negatywnych komentarzy pod swoim adresem, żadnych podśmiechiwań, dziwnych spojrzeń dosłownie nic. Mam wrażenie, że tam panuje bardzo duża tolerancja wobec bosonogich. I za to uwielbiam to miasto :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jako nastolatka z koleżanką koło domu chodziłyśmy boso, całkiem fajne uczucie tylko trzeba uważać na szkło. A po trawie gdzieś świeżo skoszonej też lubię chodzić boso. To nie jest głupie.

Edytowano przez L.I.S.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zobaczyła kogoś idącego boso pomyślałabym że może go/ją buty uwierają albo obdzierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×