Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl3nd3r

moglem miec taka fajna dziewczyne, a mam tylko kumpli niestety...

Polecane posty

to nie tak, po prostu mnie nie puscili kumple, i z 10-15 kumpli z reala i serwera twierdza, zebym dziekowal bogu z enigdzie nie pojechalem a katiuszka to evil woman ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestesmy bardzo zzyci wszyscy razem, a jak nie lubia/nie znaja dziewczyny, to zapomnij, ze ja gdziekolwiek wyjade, zrobia tak, ze tu zostane w ogole, bo mi sie odechce nagle xD jedyna opcja to baba z reala, niestety xD z neta nie przejdzie :D

przynajmniej nie jestem sam xD jade sobie zaraz do lesnego bajorka, woda jest taka lodowata, ze o ja prdl xD ale mnie obudzi xD nara xD

Edytowano przez bl3nd3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bartłomiej Walaszczuk napisał:

Ciekawe co Justyna na to twoje peedałowanie i czy babcia wie o tym

jakie peedalowanie?

mama i babcia znaja kumpli w realu i bardzo ich lubia :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedzimy z ziomeczkiem, z ktorym znamy sie 11 lat i w ogole wszyscy mi mowia, ze ostatnio niezle sie zmienilem na twarzy :D ze zajeebiscie wygladam :D i nowa fryzura zajeebista :D

jade zaraz nad wode i jak mnie obudzi ta lodowata woda ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby nie to ze siedzialem z ziomeczkiem caly weekend i zesmy razem chillowali, to pewnie bym pojechal, ale no niestety, a katiuszka bala sie mnie porwac, a drzwi byly otwarte caly weekend, bo na klucz niezamkniete sa czasem hahah xD

nara ja spadam na outdoor sie odprezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co wypierasz oczywisty fakt że tkwisz w peedalskim układzie w zamian za żarcie i dach nad głową? wszyscy o tym wiedzą łącznie z twoją rodziną więc kogo oszukujesz innych czy samego siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u katiuszki na pewno moglbym codziennie lezec i pachniec a w nocy spac z pluszowym misiem...

takie bajeczki to dla takich bezmozgow jak wy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja gdybym mial wybor to juz klaudiusza bym wolal do przytulaskow niz katiuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no  na mrozie sie dobrze zakonserwuje w razie co, ale lepiej zeby se nic nie zrobił fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to stchorzylem i tyle w temacie, a jeszcze dwa tygi wczesniej chcialem leciec i nikomu nic nie mowic xD tylko zniknac XD

 no ale bylo minelo, chce o tym zapomniec, niedlugo chyba niezle mi bicepsy urosna i przedramiona, a triceps tez sie niezle wyrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie dam rady na msze do mormonow, kurde siostry misjonarki to byly takie fajne dziewczyny... no ladne, usmiechniete zadbane i w ogole xD. i jeszcze zawsze mi dawaly reke na uscisniencie xD i chuuj, bo ja mam problem na 10 rano wstac :(

moze za tydzien mi sie uda... a ogolnie to chyba sobie przerwe zrobie od tego miejsca tutaj, zeby mi troche mozg odpoczal od srafe i wroce za 3 kapiele w lesnym bajorku, czyli 3 kapiele zalicze i wroce wtedy, tak mysle :D

to milego poniedzialku xD jutro xD

Edytowano przez bl3nd3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka mona... no nie ma... moglbym teraz wstac z wyra na rower i jechac, ale nie chce mi sie xD

no ja po weekendzie w Kornwalii to w tygodniu 4 dni ponad z wyra nie wychodzilem xD. jechalem tylko do bajorka sie odswiezyc i umyc i wracalem i spowrotem do wyrka... caly dzien spalem a w nocy o 21-22 sie tez kladlem i do spania... wczoraj wieczorem troche kaw wypilem, ale to nie byl super pomysl, dzisiaj nie wiem czy spie w nocy czy nie, ale dobrze, ze w dzien moge odsypiac ;D. wiec taki zarobiony albo chory nie jestem, mam duzo czasu wolnego

zbieram jeszcze energie troche, fajnie jest isc po przespanej nocy na lono natury, kapac sie w bajorku, albo poszukac jakis nowy bajorek xD

no Tobie tez milego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tez sie trzymaj

ja niedlugo do Polski lece odwiedzic dziadkow, bo adwno nie widzialem, a bilety grosze po 20-25 funtow... xD bedzie mi brakowalo lesnego bajorka, ale w Polsce tez na pewno cos znajde, tylko nie bede mowil nikomu, ze sie kapie na outdoor... xD

a taka okazja juz mi sie drugi raz nie powtorzy, ze przyjezdza po mnie dziewczyna jakas i chce mnie zabrac na wycieczke, a to byla sytuacja spelnienie marzen, teraz moge sobie tylko pomarzyc o tym, niestety... los bywa okrutny czasem... tak to jest sie odurzac roznymi rzeczami, a potem mozg nietrzezwy i chooy ;/ no nic, bylo minelo, to milej przeprowadzki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Monalisa12 napisał:

myslalam ze juz nie pojade do Polski bo bylam aresztowana tu we Francji bo pobilam kobiete i sama bylam pobita . Papa 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja ostatnio bylem 3 miesiace, ale teraz lece na 3-4 tygi, bo tesknie za babciami i dziadkiem, ale bede musial wrocic, bo mama na urlop wyjezdza no i musze byc tutaj w UK potem, zebym zajmowal sie dwoma kotami w domu, wiec bede sobie mieszkal za darmo i kapal sie w bajorku :D kocham lesny bajorek <3 ta zimna woda to cos pieknego... xD

to narka, no ja sobie robie przerwe w takim razie Mona, po 3 kapielach wpadne, elo xD ciekawe ak sie bede czul xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, bo mi nigdy nie wybaczy, ze nigdzie nie pojechalem, a ja bylem nietrzezwy, a zamiast odpoczywac i regenerowac sie do wyjazdu i wycieczki, to ja w ogole o tym nie myslalem, tylko przybalowalem ze wspollokatorem i nie myslalem czy beda konsekwencje czy nie, po prostu olalem to co bedzie, no i niestety, skrzywdzilem kogos przez to ;(

ale nie chce juz sobie tego przypominac, bo to przykre jest bardzo, ja teraz za to gdy leze sobie w wodzie na plecach i uszy mam w wodzie i ogladam niebo i drzewa, to czuje sie jakby katiuszka byla obok mnie i lapie wtedy super stan, dlatego pokochalem bajorek, i teraz bajorkiem i kapielami outdoor zyje B)

to owocnej przeprowadzki jeszcze raz haha, bajbaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×