Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
reta ela

Wspomnienia z poprzedniego zycia ??, DEPRESJA UROJENIA

Polecane posty

Witam , 

odkad zaczelam ogladac pewnego Jasnowidza i zaczal on opowiadac, ze to nie jest prawda, ze mam tylko jedno zycie itd, zaczelam miec tak jakby , nie wiem jak to nazwac "wizje" ?,no. jesli mam rozmowe o prace, i znajde ta odobe na xin gu, i zobacze jej zdjecie, to od razu przypominaja mi sie sytuacje z ta osoba , w tej pracy , tak jakby z poprzedniego zycia, tylko to sie dzieje w tym samym czasie co mamy teraz, to nie sa jakies stare czasy czy cos, bylam w stanie nawet odmowic , lub schudnac , tak jakby to sie dzialo naprawde, dodam jeszcze , ze stwierdzono u mnie deresje i juz dawo temu powinnam isc z tym do psychiatry , te sytuacje zawsze koncza sie na moja niekorzysc , albo ze bylam z jakas osoba i zostawila mnie dla kogos innego, itd.

Ostatnio spotkalam pewnego chlopaka stojac pod piekarnia, mieszkam w niemczech, ale podejrzewam ze to byl polak, chociaz mial ciemna karnacje , byl pewnie w moim wieku, i tez zaczely mi sie przypominac jakies sytuacje, ze wyparl sie , ze jest moim kolega itd., mysle , ze nien weszlabym z nim w znajomosc, gdybym go poznala 

Mam to tez spotykajac osoby na zywo, i rozmawaiajc z nimi, czy to sa urojenia,?

Nie mowilam tego psychiatrze, biore tabletki, bardzo mala dawke od ok 2 miesiecy, ale mi to nie przechodzi 

Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×