Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

Chcialbym odejsc stad jednak na dluzsza przerwe mysle, fajnie by bylo

Polecane posty

Glownie to dlatego, ze nadal tutaj wchodzi katiuszka leosia, a nie chce, zeby wiedziala co u mnie i w ogole, co robie i gdzie przebywam, a tutaj jestem jak otwarta ksiazka ;/. Dlatego wlasnie chcialbym sobie zrobic dluzsza przerwe albo moze na zawsze, zeby o niej zapomniec, a ona zapomniala o mnie... bo mnie sie nie chce juz plakac wiecej z powodu bab z neta... a bycie tutaj mi nie pomaga w niczym, nadal placze...

Mysle, ze tak bedzie najlepiej, i jednak uciac do mnie dostep kontaktu... i w ogole zniknalem. chcialbym tak, i moze zastosuje sie do swoich wlasnych rad tym razem i to uczynie

a jakie jest Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem, czy klaudiusz nie chcialaby, zebym tu zostal w ogole moze, haha :D

dla klaudiusza jeszcze zrobilbym wyjatek, bo motorhead ma racje, ze to fajna osoba :D

bo tak to spadam xD

bajoo bajoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mnie boli, ze ta katiuszka pisala, ze po mnie przyjechala, a zemdlala i w ogole, a ja ja wystawilem, bo przybalowalem ze wspollokatorem i czulem sie tragicznie bardzo potem, a ona sie obrazila, a na mnie to do tej pory ciazy, nie wiem jak zapomniec o tym, bo to bardzo przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a inna sprawa jest taka, ze mna sie od ponad roku czasu opiekuja anglicy przyjaciele, ktorzy mnie zgarneli z bezdomnosci i mam od nich wszystko za darmo w ogole, za nic nie place, i mi szkoda ich zostawic... bardzo mnie zabolalo, ze leosia katiuszka nie chciala wpasc ich poznac, zebysmy sie pozegnali, ze jedziemy na wycieczke, tylko kazala po prostu sie z nia spotkac i ze jedziemy, a ja 4 dni nieprzespane i to pierwszy raz w zyciu, i faktycznie zachorowalem na fobie, bo wolalem byc tutaj i odpoczywac a nie jeszcze jakies wycieczki po europie, masakra :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×