Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Moc heblowania stypiar

Jaka fajna karynka mi weszła

Polecane posty

to jak to w koncu brunette to brazowe wlosy majo czy czarne, bo u mnie mi brunette wyskakuja brazowe

jak jest czarnowlosa po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to czemu jak wpisuje w wyszukiwarke brunette to wychodza brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

to czemu jak wpisuje w wyszukiwarke brunette to wychodza brazowe

Brunetkami często nazywamy wszystkie osoby, które mają ciemne włosy. To duży błąd. Brunetka to posiadaczka czarnych lub bardzo ciemnych brązowych włosów, które niemal wpadają w czerń. Z kolei brązowe włosy mają właśnie szatynki, a nie brunetki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka to chyba brunette z problemami z pamiecia,  bo zapomniala przefarbowac wlosy lonowe na blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolalem gnic z leosia katiuszka u mnie na forum, lepiej sie wtedy czulem i bylem szczesliwszy w chooy ;/ a tutaj nawet nie zagladalem, bo mialem fajna dziewczyne do popisania u mnie na forum, na ktorym jestem adminem, i mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi napisala, ze z akilka dni wychodzi ze szpitala i jedziemy do Polski, a ja 3 dzien bez spania mam faze i nietrzezwy w chooy w nocy spac nie moge, ze nigdzie z nia nie jade, to sie wszystko ...ealo i znowu tutaj gnije, ale przeciez laptopa nie rozjeebie o drzewo, zeby tutaj nie wchodzic, musi byc inne rozwiazanie, tylko jeszcze nie wiem jakie, ale dojde do tego...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wazne ze na smarfonie juz tutaj predko nie wejde, bo zablokowalem sobie internet, skasowalem prezgladarki internetowe i w ogole, i juz w ogole nawet z internetu nie moge korzystac na smartfonie, wiec to duzy + bo poza domem nie mam jak tu wejsc, wiec jak znowu wyfrune gdzies na wycieczke i caly dzien mnie nie bedzie tutaj, to wystarczy ze rano wyjde z chaty a wroce pozno w nocy i tez tutaj nie zajrze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, s33r33k napisał:

wolalem gnic z leosia katiuszka u mnie na forum, lepiej sie wtedy czulem i bylem szczesliwszy w chooy ;/ a tutaj nawet nie zagladalem, bo mialem fajna dziewczyne do popisania u mnie na forum, na ktorym jestem adminem, i mi smutno 😞

Chyba wiatr hula na twoim forum, bo od 5 godzin stąd się żegnasz 🙋😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty nie masz w ogole swojego fofrum i nawet nie wiedzialabys jak je zalozyc i wgrac na serwer, bo jestes tepa ameba

zaloz swoje forum i zobaczymy jaki bedziesz miala ruch

ja moge na swoim serwerze testowac inne fora i oprogramowania, a ty do konca zycia bedziesz tutaj na srafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

celowo dalem tylko dla zarejestrowanych, zebym nie musial sprzatac po takich amebach jak ty, ale wlasnie wgram sobie zaraz tam zdjecia z Kornwalii bo jednak z dwoch uzytkownikow mi tam wchodza i komentuja, gdy zaloze temat XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Chyba wiatr hula na twoim forum, bo od 5 godzin stąd się żegnasz 🙋😄

Samsung ma 3x gorsze procesory mobilne apple jest drogie ale tam wszystko działa poprawnie i płynnie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zalezy mi na userach, bo nie zarabiam na tym kasy, nie mam javascriptow chamskich i reklam, wiec co to za roznica czy ktos tam jest czy nie?

pisze o tym, ze tam pisalismy u mnie i fajnie bylo, chcialem jej nawet dac dostep do panelu admina, ale niestety zaczela sie odszczekiwac i byc chamska i w ogole, i potem poszedlem do pubow 6 piw wypic i juz nie wytrzymalem i wyjeebalem ja i praavika, zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, s33r33k napisał:

a ty nie masz w ogole swojego fofrum i nawet nie wiedzialabys jak je zalozyc i wgrac na serwer, bo jestes tepa ameba

zaloz swoje forum i zobaczymy jaki bedziesz miala ruch

ja moge na swoim serwerze testowac inne fora i oprogramowania, a ty do konca zycia bedziesz tutaj na srafe

A po co mi jakieś fofrum i fifi? 😆

Bierz leki jak ci się miesza rzeczywistość i skończ terroryzować całe forum. Widzę, że chyba głód doskwiera🍦i brak chętnych 🍦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah tutaj srafe to jest jak gdy mieszkalem z mama i innymi polaczkami pod jednym dachem, jak wiedzialem, ze zaraz wroca z pracy to wyfruwalem z domu i wracalem, gdy juz wiedzialem, ze spia, bo rano musza wstac do pracy XD

i tak z dwa lata chyba Xd

tutaj jest to samo xdd

dlatego ja juz czesto nawet gdy wychodze to naewt telefonu nie biore, wiec tym bardziej mam motywacje, zeby wiecej czasu spedzac poza domem albo na miescie, niz w domu, zebym nie musial tutaj wchodzic do zlosliwych polaczkow na srafeteria XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wal sie salowa, nawet ci nie odpisuje a zaraz cie do ignora dam jak mnie wkuurwisz i jeebal cie piees w ogole albo niech mi bana dadza to nie bede mial sie jak zarejestrowac tutaj nawet, bo w przegladarce mam 127.0.0.1 9050 w proxy i javascripty poblokowane, wiec nawet mi sie google captcha nie wyswietla ani tempmail nie wchodzi, wiec pieerdol sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywalem smartfona do rejestracji tutaj po 1000 banach, ale teraz mam w smartfonie zablokowany ointernet i przegladarki skasowane, wiec to jest jak narkotyk, probowalem cold turkey, ale sie nie da, trzeba inne rozwiazanie wymyslec xD

wymysle cos xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s33r33k napisał:

wal sie salowa, nawet ci nie odpisuje a zaraz cie do ignora dam jak mnie wkuurwisz i jeebal cie piees w ogole albo niech mi bana dadza to nie bede mial sie jak zarejestrowac tutaj nawet, bo w przegladarce mam 127.0.0.1 9050 w proxy i javascripty poblokowane, wiec nawet mi sie google captcha nie wyswietla ani tempmail nie wchodzi, wiec pieerdol sie

Kogo obchodzą twoje omamy pijackie 😅🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mnie podrywasz salowa znowu, idz lepiej sie mezem zajac, on czeka na ciebie, bo ja nie jestem chetny na pisanie z toba, wiec wal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Samsung ma 3x gorsze procesory mobilne apple jest drogie ale tam wszystko działa poprawnie i płynnie 

Nigdy bym nie kupiła IPhone.. Miałam kilkadziesiąt telefonów zaczynając od Samsung i Huawei.. Ale ten z jabłkiem jest ostatnim, jakim bym kupiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Nigdy bym nie kupiła IPhone.. Miałam kilkadziesiąt telefonów zaczynając od Samsung i Huawei.. Ale ten z jabłkiem jest ostatnim, jakim bym kupiła. 

Z jakiego powodu? Ipada pro mam wszystko rzeczywistości działa myślę że wtedy apple se strzelilo w stope dajac urządzenie 3lata wybajajorze do przodu 

Dopiero teraz cpu 16 pro jest takie 

A jeszcze ipad miał 4x większy ekran niż telefonik 

Kosztowało 5,5k a warte 15k jakby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja mama sobie zamowila iphone 16 i czeka, a mi odda swojego starego samsung s22 i ciekawe czy da sie tam chociaz google play services wylaczyc i zablokowac, bo jak nie to dziadostwo, ale ja i tak tylko do zdjec tego bede uzywal i dzwonienia, a internet zablokuje, bo nie jara mnie korzystanie z neta na smartfonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Nigdy bym nie kupiła IPhone.. Miałam kilkadziesiąt telefonów zaczynając od Samsung i Huawei.. Ale ten z jabłkiem jest ostatnim, jakim bym kupiła. 

12 pro raczej będę celowac 2x wolniej niż m1 ale nie używam praktycznie 

4k zaoszczędzić lepiej kupić 11 m4 oled do kompletu niż tyle w telefonie 

A kiedyś na 16 pro jak stanieje na 1k i będzie wydajna jak ipad duży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, s33r33k napisał:

moja mama sobie zamowila iphone 16 i czeka, a mi odda swojego starego samsung s22 i ciekawe czy da sie tam chociaz google play services wylaczyc i zablokowac, bo jak nie to dziadostwo, ale ja i tak tylko do zdjec tego bede uzywal i dzwonienia, a internet zablokuje, bo nie jara mnie korzystanie z neta na smartfonach

A warte ceny wreszcie m1 w telefonie pytanie czy wykorzysta

Bo lepiej komplet 12 pro 6.1" + 11" m4 oled dla lachona imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×