Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

Instaluje sobie dzisiaj na laptopie Arch Linux i robie z niego centrum do grania w gierki

Polecane posty

Emulatory do ps1, ps2, amiga, nintendo, wine do gierek w windowsa, poinstaluje sobie wszystkie warcrafty 3, strategie gierki old school typu age of empires, baldur's gate, icewind dale, diablo, heroes 3, medal of honor xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, s33r33k napisał:

Emulatory do ps1, ps2, amiga, nintendo, wine do gierek w windowsa, poinstaluje sobie wszystkie warcrafty 3, strategie gierki old school typu age of empires, baldur's gate, icewind dale, diablo, heroes 3, medal of honor xD

 

Już jest taka dystrybucja i się nazywa RetroArch. A wracasz do pracy jak ci się zabliźnią rany na anusie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalowalem dzisiaj jakies libretro, czy to jest od retroarch? 

ja tam wine nie mam zainstalowane na tym retroarch, wiec nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, s33r33k napisał:

Emulatory do ps1, ps2, amiga, nintendo, wine do gierek w windowsa, poinstaluje sobie wszystkie warcrafty 3, strategie gierki old school typu age of empires, baldur's gate, icewind dale, diablo, heroes 3, medal of honor xD

 

Będę coś planował z ps1 też taki pomysł od dawna jest może wszystkie dema może wszystkie gry romy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie musze instalowac arch linux :D

mam system operacyjny joborun z kernelem linux-lts i skonfigurowalem sobie pacman.conf i wgralem repozytory z artix linux i dalem mirrory z artix do mirrorlist i zainstalowalem wine bez systemd na laptopie jee xD

zara obczajam medal of honor allied assault i bede tukl nazistow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×