Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jadł ktoś z Was kiedyś duriana?

Polecane posty

1 minutę temu, Crеер napisał:

A widzisz bo zawsze są jakieś plusy ,tylko często ludziom to umyka bo za bardzo skupiają się na minusach. Zamiast uświadomić sobie ,że to jak z dobrem i złem musi być równowaga. 

Jak sobie postanowie przeczytać książkę to to zrobię , tylko jeszcze nie znam tytułu tej książki. Jeszcze nie pora Artystko 😊

 

Aktualnie dochodzę do siebie po tajfunie w moim życiu, a na książki będzie odpowiednia pora. A były ze dwa momenty mrożące krew w żyłach jak to podczas przygody 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Wiadomo, że nie i jesteś pełen energii. Ale jak sie wsiadzie do auta, a potem na rower czy hulajnogę to jednak człowiek teskni za autem 😁

Kreatyna, karnityna, żeńszen troche mnie napędza, bo znowu na dobre wrzuciłem do treningów i muszę truche masy złapać. 😁 Kiedy ja rowerem jeździłem , a hulajnogą wcale.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

Kreatyna, karnityna, żeńszen troche mnie napędza, bo znowu na dobre wrzuciłem do treningów i muszę truche masy złapać. 😁 Kiedy ja rowerem jeździłem , a hulajnogą wcale.😁

Ja sie zastanawiam nad jakas rekreacją. Podroże podrożami, ale Książe nie dojechał na koniu więc mowia, że pora wyruszyć na głębsze wody. Pączkowy się ożenił ponoć. Nie wiem, miałam na głowie ciekawsze zajecia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Aktualnie dochodzę do siebie po tajfunie w moim życiu, a na książki będzie odpowiednia pora. A były ze dwa momenty mrożące krew w żyłach jak to podczas przygody 😁

Dobrze jest na bazie podświadomości nie dopuszczać myśli, że będzie źle, tylko aplikować kwestie wygranej w sytuacjach. Wiem jak to brzmi ale pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. To płyną afirmacje: jutro spotkamy miłość życia, jedyną w swoim rodzaju...🤗

PS niedługo Dzień Chłopaka 😊

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja sie zastanawiam nad jakas rekreacją. Podroże podrożami, ale Książe nie dojechał na koniu więc mowia, że pora wyruszyć na głębsze wody. Pączkowy się ożenił ponoć. Nie wiem, miałam na głowie ciekawsze zajecia 😁

Ty miałaś dużo tych perypetii i później szpital , to jeszcze za wcześnie bo rany się muszą ładnie zagoić...Chociaż rozglądać się można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crеер napisał:

Ty miałaś dużo tych perypetii i później szpital , to jeszcze za wcześnie bo rany się muszą ładnie zagoić...Chociaż rozglądać się można ...

Powiem Ci, że już powoli się zbilansowało. A ostatnie wojaże mi dostarczyły wrażeń, więc świecie nadchodzę 😁

PS wspominałam, że znowu dostałam kosza od faceta z biczów wodnych? 😁 A tak, wspominałam chyba jakiś czas temu, że dziwne te obecne zapoznania, iż facet stwierdził, że jestem piekna, po czym randki nie zaproponował i zniknął 😁

W każdym razie dochodzę do wniosku, że chyba prędzej poznam kogoś z zagranicy...😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zapewne tak. To płyną afirmacje: jutro spotkamy miłość życia, jedyną w swoim rodzaju...🤗

Za daleko to tak nie działa, bo za szybko i za dużo na raz. Trzy słowa przed snem -obfitość , zdrowie i dołóż coś żeby przed snem nie myśleć o czymś przykrym co podnosi puls. Sprawdź i dobranoc już bo jak ja wstanę rano.😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Powiem Ci, że już powoli się zbilansowało. A ostatnie wojaże mi dostarczyły wrażeń, więc świecie nadchodzę 😁

To wszystko było po coś, bo miało czegoś nauczyć. Poradziłaś sobie to jest właśnie siła, bo sama poradziłaś sobie. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

Za daleko to tak nie działa, bo za szybko i za dużo na raz. Trzy słowa przed snem -obfitość , zdrowie i dołóż coś żeby przed snem nie myśleć o czymś przykrym co podnosi puls. Sprawdź i dobranoc już bo jak ja wstanę rano.😘😊

Właśnie- obfitość, zdrowie i dobry sen 😊 To tak na początek...😊

Spij już słodko 😊🌛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

To wszystko było po coś, bo miało czegoś nauczyć. Poradziłaś sobie to jest właśnie siła, bo sama poradziłaś sobie. 😊

Razem daliśmy radę, bo czekałeś aż wrócę i oznajmię, że oto nadchodzę z powrotem 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Właśnie- obfitość, zdrowie i dobry sen 😊 To tak na początek...😊

Spij już słodko 😊🌛

Żeby nie wymagać z nieba wygranej w lotto na jutro , bo organizm szoku dostanie i odrzuci propozycję. 😁Tylko małe kroki mają rację bytu jeżeli chcemy grzebać w mózgu. 😊👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crеер napisał:

Żeby nie wymagać z nieba wygranej w lotto na jutro , bo organizm szoku dostanie i odrzuci propozycję. 😁Tylko małe kroki mają rację bytu jeżeli chcemy grzebać w mózgu. 😊👋

Ok. To małym krokiem - aby jutro był dobry dzień 😘

Mi jak zwykle włączył się ciątacz nocny, ale pora spać 😁

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Razem daliśmy radę, bo czekałeś aż wrócę i oznajmię, że oto nadchodzę z powrotem 😘

Bo mnie rozumiesz a jestem na etapie rozwoju świadomości i na realu nie poruszam takich kwestii, bo i bez tego mało kto mnie rozumie. Kiedyś pogadamy o świadomości i zaparzymy dobrej herbaty z jakimś dodatkami ziołowymi. Cześć. 😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеер napisał:

Bo mnie rozumiesz a jestem na etapie rozwoju świadomości i na realu nie poruszam takich kwestii, bo i bez tego mało kto mnie rozumie. Kiedyś pogadamy o świadomości i zaparzymy dobrej herbaty z jakimś dodatkami ziołowymi. Cześć. 😊😘

Ok. Brzmi wybornie 🤗 jeszcze raz miłych snów 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×