Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
flаgowiec

W internecie skrytykował służby. "Przyszło 6 policjantów, uzbrojeni"

Polecane posty

Przed chwilą, 𝖎𝖒𝖆𝖓𝖚𝖊𝖑𝖑𝖆 napisał:

Mają za mało prawdziwych przestępców do łapania.

Już niedługo :))) Gruzini i inny element zrobią tym nieudacznikom jesień średniowiecza z anusów :))) PS. Wziąłem sobie tamto konto 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, flаgowiec napisał:

Już niedługo :))) Gruzini i inny element zrobią tym nieudacznikom jesień średniowiecza z anusów :))) PS. Wziąłem sobie tamto konto 😎

Słyszałam, że przez Gruzinów mają trochę więcej interwencji, a to dopiero początki 😄 Oki, korzystaj sobie 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, 𝖎𝖒𝖆𝖓𝖚𝖊𝖑𝖑𝖆 napisał:

Ukraińcy dość dobrze się asymilują z nami i są z nami już długo 😄

 

"Ponad połowa badanych uchodźców z Ukrainy deklaruje, że chciałaby zintegrować się z polskim społeczeństwem. Odmiennego zdania jest jedna piąta. Po zakończeniu wojny niemal połowa uchodźców zamierza wrócić do Ukrainy. Na stałe w Polsce chce zostać co dziesiąty, a 16,5 proc. chce zostać tu jakiś czas po jej zakończeniu. Co piąty Ukrainiec nie zdecydował jeszcze, co zrobi ze swoim życiem po wojnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

"Ponad połowa badanych uchodźców z Ukrainy deklaruje, że chciałaby zintegrować się z polskim społeczeństwem. Odmiennego zdania jest jedna piąta. Po zakończeniu wojny niemal połowa uchodźców zamierza wrócić do Ukrainy. Na stałe w Polsce chce zostać co dziesiąty, a 16,5 proc. chce zostać tu jakiś czas po jej zakończeniu. Co piąty Ukrainiec nie zdecydował jeszcze, co zrobi ze swoim życiem po wojnie."

Ukraińcy są w Polsce od dawna na długo przed wojną i się już dawno zasymilowali. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jaki mega lachon na apce napisał:

Łatwiej wpaść do leżaka i sprawdzać czy to legitny paracetamol

Niezupełnie, bo bez maski gazowej co delikatniejsi nie wytrzymają. Capi u ciebie na melinie gorzej niż od zwłok, dlatego na 100 procent nikt z sąsiadów nawet nie zauważy, że wyciągnąłeś kopyta. :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, flаgowiec napisał:

Ukraińcy są w Polsce od dawna na długo przed wojną i się już dawno zasymilowali. 

To było badanie przeprowadzane wśród uchodźców, wcześniejszych migrantów pominięto. Myślę, że w dużym stopniu się zasymilowali.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×