Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
firs

TRZYNASTY JEEBANY OSZUST MA TV 55 CALI A NIE 85 FOTO

Polecane posty

Faktycznie to za chuuja nie wygląda na 85 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze 85, bo moj znajomy ma 70 na scianie i ten leziego jest troche wiekszy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pieerdole slucham sobie Hardcore Heaven 2 i jakis mix by Sy i piosenka jedna mnie rozpieerdala hahah w tekscie jest only if I had one a ja slysze jakies ulihuaferdo 😄 beka w chooy z tej piosenki, niezla jest ale beka w chooy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ladnie wymyslone, zeby udowodnic niedowiarkomi, bo praavikowi 100 razy napiszesz x ale on dalej bedzie pieerdolil y XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kiedys slyszalem o telewizorach laserowych LG 100" ale chooy wie co to za technologia, chyba tylko USA i Chiny pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te laserowe to kosztuja po 9000 dolarow a nie 9000zl XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja pi#rdole, czuć tak mocna potrzebę udowadniania że się coś posiada tylko dlatego że byle nick na wykopie to podważył. 

Jak nic nie zrobię lachony tempe podlapia gimnazjum przemka i jutro będą pisać że mam 55 i jestem wyjasniony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pravik zaorany buahahajahaha Elcia szykuj weterynarza trzeba go będzie odrobaczyc w końcu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaki mega lachon na apce napisał:

Więc tak źle i tak nie dobrze 

baby co daja na prawo i lewo jak elcia albo inne kwikernesy czy leosie takie sa juz 😄

im tylko kuutas dogodzi 😄 ale pieerdola, ze jest inaczej, ale nie jest 😄 to baby ktore mysla wagina 😄 dlatego nie ma co sie przejmowac takimi, bo im nie dogodzisz, chocby nie wiem co xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jak Ci zależy na tym co myślą o tobie, twoja sprawa. xD

Krwi by mi napsuly a jutro też chcę coś zrobić produktywność a nie tylko się kłócić na forum o kopie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bl3nd3r napisał:

tylko ze te laserowe to kosztuja po 9000 dolarow a nie 9000zl XD

Pierwsze sony 100 były po 47tys u nas a wcześniej tylko w usa za 16,999$ w bestbuy

Teraz 100 20/25tys zależności od sklepu legitny rtv agd 25k

Tanieją bo samsung od 11 tlc od 9, jakbym kiedy zrobił kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bl3nd3r napisał:

baby co daja na prawo i lewo jak elcia albo inne kwikernesy czy leosie takie sa juz 😄

im tylko kuutas dogodzi 😄 ale pieerdola, ze jest inaczej, ale nie jest 😄 to baby ktore mysla wagina 😄 dlatego nie ma co sie przejmowac takimi, bo im nie dogodzisz, chocby nie wiem co xD

Klaudiusz by też dawała ale nie może deal with it xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile ja sie stresu najadlem przez ta leosie, non stop mi faszerowala leb bajeczkami o sypianiu razem, o wycieczkach wspolnych, stresowala mnie jakimis nowotworami, ze ja boli reka i w ogole, ze bedzie miala operacje,bo guz rosnie ze mozliwa amputacja 50/50 szansy i w ogole, a ja stres i placz, a na koniec i tak mi powiedziala spieerdalaj, a jej reka jakims cudem nagle wyzdrowiala i zadnego nowotworu nie ma i cos o amputacji ewentualnej tez ani widu ani slychu, masakra lezak

a na koniec do mnie spieerdalaj i jak scierwo zostalem potraktowany, tylko dlatego, ze sobie przybalowalem kilka razy z przyjaciolmi, ktorych znam od wielu lat, dziekuje za taka relacje drugi raz.

a teraz wielka l(u)aska bo przyjdzie do klubu sie spotkac ze mna, ja podziekuje za taka relacje. niech inny nieszczesnik sie meczy z nia xD

spotykac tez mi sie odechcialo xD nie mam zamiaru cierpiec znowu przez babe XD

Edytowano przez bl3nd3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no klaudiusz jakos nigdy mi nic zlego nie pokazala w moja strone 😄 nic zlego na mnie tez nigdy nie napisala, nie przypominam sobie 😄

za to gdy z nia pisalem kiedys na wykopkach, to mnie to bardzo relaksowalo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×