Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
firs

TRZYNASTY JEEBANY OSZUST MA TV 55 CALI A NIE 85 FOTO

Polecane posty

ale dobrazobaczymy co bedzie do swiat 😄

ja mam wyjeebane na razie 😄

spadam elo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To się nie kłóć

Często olewam wychodzę w środku dyskusji robić coś produktywność one piana bez emnie wracam tematu nie ma XDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie poruuchal w przyszlym roku na prawo i lewo, ale wtedy klaudix bedzie do mnie obrzydzenie czula, wiec zadnego heblowania, ale po swietach nie wiem co bedzie 😄

czekam na razie do swiat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym wyyruchal wszystkie fajne plywaczki z basenu, i kazda laseczke z sauny tez bym wygrzmocil i zaplodnil hahah

nie no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mowcie tam rpzypadkiem tego rudej dziewczynie z recepcji albo jednej blond ratowniczce, bo nie wiem co wtedy bedzie, hahah 😄

ale chyba nie powiecie, wiec nie mam sie co stresowac 😄

dobranoc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bl3nd3r napisał:

no klaudiusz jakos nigdy mi nic zlego nie pokazala w moja strone 😄 nic zlego na mnie tez nigdy nie napisala, nie przypominam sobie 😄

za to gdy z nia pisalem kiedys na wykopkach, to mnie to bardzo relaksowalo 😄

Nigdy nie pisałem że była agresywna wręcz przeciwnie taka zahukana acz wyluzowana nastka.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyy...e mam, ja i tak wspollokatora nigdzie nie zostawie, a jak sie mu cos stanie, to bede mial przejeebane ogolnie i lepiej zeby mu sie nic nie stalo 😄

chociaz teoretycznie  moglbym sie wprowadzic do matki, ale co to bedzie za zycie 😄 juz tak fajnie mi nie bedzie jak ze wspollokatorem 😄

dobrze mi sie z nim mieszka bardzo, bo on codziennie sypia do 12-13, jest spokoj i cisza i w ogole super ziomus 😄 kocham Go ❤️😄

dobra spadam elo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tylko z tym że na lewo i prawo coś żeś przekoloryzowal.

U mnie ps5 odpiete bo będą puszke robic z prawej strony jeszcze zawadza lokciem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mieszkalem u jednego przyjaciela z 2 lata temu w pubie, zesmy pol roku razem mieszkali, to on tez sypial do 15 prawieze codziennie, i nigdy go trzezwego nie widzialem przez te pol roku hahah 😄

najlepsze jak ja leze w lozku i juz spie, a ten do mnie z dolu z pubu na gore idzie i mi przynosi kufel piwa z mdma w srodku hahah 😄 a ja dobra dawaj 😄 a za godzinena dole puszczali muze a ja tanczylem i mnie nagrywali LOL XDD

fajnie bylo 😄 ale to juz nie wroci 😄

elo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bl3nd3r napisał:

no ja kiedys slyszalem o telewizorach laserowych LG 100" ale chooy wie co to za technologia, chyba tylko USA i Chiny pewno

Zwykły projektor multimedialny krotkoogniskowy plus lepszy ekran niż normalnie 

Sam zamierzam takie 150" se zrobić ale może zwykły projektor multimedialny wjedzie bo szkoda kasy te krotkoogniskowe są 2x drozsze 

A można na suficie wrzucić Epsona laser i będzie 4tys zamiast 9 nawet montaż kable to i tak połowę mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×