Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kalia0

Bratowa odcina mojego brata od rodziny

Polecane posty

Cześć . Piszę do was ponieważ potrzebuje dobrej rady , otóż mój brat jest od 2 lat żonaty z kobietą , której nigdy nie udało mi się bliżej poznać , ani ona mnie  też nie poznała bliżej , a więc nie mieliśmy żadnych problemów , czy sporów , bo nigdy nie było o co . Widziałyśmy się tylko może 4 razy w życiu (podczas imprez rodzinnych) . Miala ona tylko bliższe relacje z moją mamą i braćmi , ponieważ mieszkają w tej samej miejscowości i częściej się widywali . Z moim bratem miałam zawsze bliższe relacje  , dogadywaliśmy się bez problemów . Lecz od pewnego czasu coś się zmieniło , ponieważ nie raz zapraszałam go z żoną do nas , ale odmawiał niestety .. ostatnio były u nas chrzciny, oczywiście dałam bratu zaproszenie i nic nie wskazywało na to by miało go nie być z żoną .. tydzień przed imprezą napisałam z zapytaniem czy przyjadą , lecz odpowiedzi nie uzyskałam , uznałam to że może zapomniał odpisać (dużo pracuję , być może był zakręcony) , a więc skoro nie odmówił przybycia to uznałam że będą ..  W dniu imprezy , niestety nie przyjechali , przez co dowiedziałam się od kogoś z rodziny , że żona mojego brata odcina go całkowicie od naszej rodziny i nie pozwoliła mu na przybycie na daną uroczystość.. serce mi pękło gdy sie o tym dowiedziałam .  Na zakończenie dodam że dużo osób z mojej rodziny z tej miejscowości dobrze zna tą dziewczynę i jest dobrą manipulatorka .

Nie chciałabym aby moje relacje z bratem zostały zniszczone przez taką wredną kobietę , która niszczy życie mojemu bratu. 
proszę doradźcie co mam zrobić w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć sprzymierzeńców jeśli ta baba jest wredna która go odcina (ciekawe dlaczego ?) i napaść na brata i porozmawiać o tej kobiecie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć sprzymierzeńców jeśli ta baba jest wredna która go odcina (ciekawe dlaczego ?) i napaść na brata i porozmawiać o tej kobiecie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącać się i żyć swoim życiem. On nie jest małym dzidziusiem i posiada mózg, więc nie możesz zwalać na nią, że to ona jest manipulatorką. On wybrał ją a nie Ciebie i on raczej dobrze wie co robi skoro jest dorosły. Będziesz tak biegać za nim, a to nie jest tego warte. Skupić się na pozostałych członkach rodziny, na reszcie rodzeństwa, która chce utrzymywać kontakt. Dać bratu żyć po swojemu, on się nie wtrącał w Twoje małżeństwo. 

Edytowano przez Hobbi(s)tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj szczerze z bratem, jeżeli nie przyjechał na tak ważną uroczystość i to do własnej siostry to coś jest bardzo, bardzo nie tak i nie można udawać że nic się nie stało. Osoby z Twojej rodziny mieszkające blisko brata i mające okazję widywać go w realu tez koniecznie powinny z nim o tym porozmawiać. 

Jeżeli ktoś odcina męża czy żonę od rodziny musiałoby to oznaczać że jest wyjątkowo złą osobą, tym bardziej warto zgłębić temat bo może się okaże że jednak wcale nie próbuje tego robić.
Przede wszystkim szczere rozmowy, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×