Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kvvrwyj33ban3

do spania kuurwy bo jutro musicie do pracy wstac, a ja sobie wstane i pojade na rowerze plywac sie w jeziorze jeee i bedzie sloneczko a wy w pracy wtedty hahahah beeka

Polecane posty

2 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

czekam jak sie pogoda troche poprawi, sloneczko i znowu pewnie wstane i nad wode i rowerek i wroce wieczorem do domu bo szkoda siedziec na chacie, ale dobrze ze jak dwa dni teraz bylo sloencznie i fajnie to ja sobie poplywalem i pojezdzilem 😄

Tu też czekam na słońce, pojechałabym do lasu. Świeże powietrze i spokój od ludzi. Gdybym teraz poszła się kąpać w pobliskim stawie jak Ty to by ludzie popukali się w głowę. Ani to lato ani zima na morsowanie bo gdyby był mróz to jeszcze by jakoś zrozumieli że takie moje hobby.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Tu też czekam na słońce, pojechałabym do lasu. Świeże powietrze i spokój od ludzi. Gdybym teraz poszła się kąpać w pobliskim stawie jak Ty to by ludzie popukali się w głowę. Ani to lato ani zima na morsowanie bo gdyby był mróz to jeszcze by jakoś zrozumieli że takie moje hobby.😄

no ja wiem, dlatego ja jezdze jak ludzie w pracy, to wtedy pusto jest i fajnie, bo potem slonce znika, a z rana w poludnie swieci 😄

ja jutro rano na grzyby jade 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj? milordzie  pewnie większa chata niż u mnie bo takiego wyra to nie mam🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Nie gadaj? milordzie  pewnie większa chata niż u mnie bo takiego wyra to nie mam🤔 

no nie wiem czy wieksza, ale jest spoko 😄

mieszkanie tez mam, nawet dwa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no ja wiem, dlatego ja jezdze jak ludzie w pracy, to wtedy pusto jest i fajnie, bo potem slonce znika, a z rana w poludnie swieci 😄

ja jutro rano na grzyby jade 😄

Byłam dzisiaj na grzybach w małym lasku i jeszcze koło stawku chodziłam ale nic nie widziałam prócz Kani Ale ich akurat nie zbieram. 

Kurde coś mi net zwolnił i kiepsko się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajj to trudno 😛 to moze do nastepnego razu, o ile bedzie nastepny raz, bo ja rano pewnie ban juz bedzie zreszta nie wiem kiedy bede xD bo telefonu nie nosze ze soba zazwyczaj wiec mnie nie ma na necie xD

no tutaj ostatnio duzo, jadlem juz grzyby w smietanie dobre 😄 i chleb w domu upieczony razowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

no nie wiem czy wieksza, ale jest spoko 😄

mieszkanie tez mam, nawet dwa 😄

Cicho siedź 😜 nie dobijaj leżała że taki milioner jesteś i to bez gieldy😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, no ja na dlugo nie przylecialem, niedlugo wypieerdalam spowrotem do UK xD

nuda tutaj w Polsce 😄 dobrze ze laptopa mam nawet dwa bo inaczej bym oszalal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w UK tez mam chate hahah 😄 i wielkie wyro xD

klucze ze soba wzialem hahah 😄 chata czeka w UK na mnie i moje wielkie wyro 😄 i mis pluszowy tez 😄

+ wieza i moje dojeebane glosniki 😄

tesknie juz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

ajj to trudno 😛 to moze do nastepnego razu, o ile bedzie nastepny raz, bo ja rano pewnie ban juz bedzie zreszta nie wiem kiedy bede xD bo telefonu nie nosze ze soba zazwyczaj wiec mnie nie ma na necie xD

no tutaj ostatnio duzo, jadlem juz grzyby w smietanie dobre 😄 i chleb w domu upieczony razowy xD

No kiepsko się pisze w hu że jprle. I tak musze isc spać jutro na zakupy i na rower. Także jakoś jeszcze wystukam Dobranoc i lecę bo mnie tu szlag trafi z tym pisaniem . pa Filip do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×