Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nie potrzebuje więcej niż

Jak tak obserwuje rzeczywistości to w ludziach wgl nie ma uczuć

Polecane posty

7 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Jest tylko kalkulator ja nigdy nie kalkulowalem dla mnie tylko miłość ma znaczenie tylko że się muszę dostosować do kalkulatory raz że dla siebie bo lubię dobry standard wykończenia wnętrz dwa dla lachonow 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Najgorsze jak kłamią o tej miłości że nikt jej nie pokocha ale ona nie chce miłości ona chce typa z pracą wozacego dopencje.

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣 🤣🤣🤣🤣

🤣 🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣 🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣 🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną z najmniej empatycznych osób tutaj. Nie dostrzegłam u ciebie przejawów uczuć wyższych nigdy. Miłość własna nie jest uczuciem wyższym, każde zwierze kocha siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Najgorsze jak kłamią o tej miłości że nikt jej nie pokocha ale ona nie chce miłości ona chce typa z pracą wozacego dopencje.

Dużo ich jest  z problemami natury psychicznej, bo mało z którą da się normalnie rozmawiać temu trzeba odsiewać ziarno od plew zadając się najlepiej tylko z tymi normalnymi. A że kłamią każdy kłamie najczęściej na niewygodne kwestię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast doznajesz rozczarowania, bo oczekiwania miałeś zbyt duże i w następstwie zawsze wejdzie frustracja, bo taka jest kolejność specyfiki homo sapiens 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Chochlik napisał:

Jesteś jedną z najmniej empatycznych osób tutaj. Nie dostrzegłam u ciebie przejawów uczuć wyższych nigdy. Miłość własna nie jest uczuciem wyższym, każde zwierze kocha siebie. 

Bo je skrywam dla tej jedynej reszta nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żyje z własnego kapitału napisał:

Bo je skrywam dla tej jedynej reszta nie 

Gòwno prawda, taki jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisałam ci ze nie wyglad zewnetrzny tylko infantylny bełkot i akcent jak u imigranckiego, lezakowskiego podludzia (moze troche rasizm u mnie ) xD  ale usuneli temat

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie był brzydki ale kazdy by sie ze mnie smial jakbym łazila z takim brudasem xd lepiej jak Polak jest bełkotem niz jakis Hindus Xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vlad Srakula napisał:

nie był brzydki ale kazdy by sie ze mnie smial jakbym łazila z takim brudasem xd lepiej jak Polak jest bełkotem niz jakis Hindus Xd

Dokładnie dlatego dumbo musi zrobić czarne jak chce klucze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie musze apropo tematu lezak zabija w ludziach wszelkie uczuciabo jest zazdrosnym histerycznym gejem kukoldzkim i wyglada jak pol doopy zza krzaka ha ha xD

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

nic nie musze apropo tematu lezak zabija w ludziach wszelkie uczuciabo jest zazdrosnym histerycznym gejem kukoldzkim ha ha xD

Jak chcesz prac kota zamiast obciagac fioota to faktycznie nie musisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Jak chcesz prac kota zamiast obciagac fioota to faktycznie nie musisz 

Niepotrzebnie wyklikujesz tematy.. 😜😄

Edytowano przez ZbanowanaSalowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są uczucia w ludziach, tylko są stłumione. Stłumienie uczuć niestety powoduje wiele groźnych chorób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żyje z własnego kapitału napisał:

Nic nie wyklikalem lecz Schizofrenię 

Ty wyklikałeś.. Ty ostatnio najwięcej wyklikujesz. Przewietrz się dziadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio powinni ciebie wysłać rakietą w kosmos, żeby kosmici ciebie przechwycili. Słuchając twojego mindsetu, to by nigdy nawet nie wybrali się już w stronę Ziemi, albo by nas skasowali. Ryzykowny manewr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hobbi(s)tka napisał:

Są uczucia w ludziach, tylko są stłumione. Stłumienie uczuć niestety powoduje wiele groźnych chorób. 

No i istotną kwestią jest to , że homo sapiens boi się inwestować uczucia aby się nie rozczarować sparzony działalnością z czasu przeszłego. A jak wiemy bez miłości nie ma nic i jest tylko coś w stylu bezdusznych przepisów. Później młody narybek to widzi i ma refleksję, że nie ma nic poza kasą i seksem na którym wisi świat . Jedno i drugie brudne zresztą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No i istotną kwestią jest to , że homo sapiens boi się inwestować uczucia aby się nie rozczarować sparzony działalnością z czasu przeszłego.

otóż to. ja po ciągłym trafianiu na zajęte panienki odpuściłem sobie jakiekolwiek działanie w kierunku poznawania i podrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No i istotną kwestią jest to , że homo sapiens boi się inwestować uczucia aby się nie rozczarować sparzony działalnością z czasu przeszłego. A jak wiemy bez miłości nie ma nic i jest tylko coś w stylu bezdusznych przepisów. Później młody narybek to widzi i ma refleksję, że nie ma nic poza kasą i seksem na którym wisi świat . Jedno i drugie brudne zresztą 😁

Wróciłeś ze sklepu? 😄

Strach przed inwestowaniem uczuć powoduje ich stłumienie między innymi. A co do młodych, to tak, często mylą seks z miłością. Albo spełnienie w życiu z posiadaniem mnóstwa pieniędzy. A przecież chyba nie o to w życiu chodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dużo ich jest  z problemami natury psychicznej, bo mało z którą da się normalnie rozmawiać temu trzeba odsiewać ziarno od plew zadając się najlepiej tylko z tymi normalnymi. A że kłamią każdy kłamie najczęściej na niewygodne kwestię 😄

Pomysł mocno, może jesteś jednak homo. Mógłbyś uszczęśliwić leżaczka w tym świecie pełnym złych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×