Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Ciekawostka : )

Polecane posty

Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wykluczone bo jestem zbyt wrażliwy i empatyczny. W moim świecie rozmawia się a nie od razu przemoc 😄

ale ty nie rozmawiasz tylko kwiczysz przeciez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Raczej napawam się kwikiem nazioli ukraińskich, ale na szczęście dzielna armia rosyjska trzyma rękę na pulsie.😁

bardzo trzyma, musiala z korei wiecej miesa do mielenia sprowadzic. ty tez niedlugo na front vatniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

 

Pokaż swoje nogi, nogi... Chcę byś założyła mini... Hehe. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

bardzo trzyma, musiala z korei wiecej miesa do mielenia sprowadzic. ty tez niedlugo na front vatniku. 

Staniemy naprzeciw siebie Polaku i rzucę ci kawał noża chińskiego żebyś miał większe szanse hyhyhy 😁Taki neurotyk jak ty z bronią i na wojnie chciałbym to zobaczyć 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Staniemy naprzeciw siebie Polaku i rzucę ci kawał noża chińskiego żebyś miał większe szanse hyhyhy 😁Taki neurotyk jak ty z bronią i na wojnie chciałbym to zobaczyć 😁 

ja nie chodze na wojny, ja je tylko robie aby wybic bydlo twojego rodzaju jak sie zbyt duzo namnozy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

Opowiedz coś jeszcze o francuskim.

 

Powiedz po kaszubsku "kocham cię". 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę jeżeli Elka urodziła dwójkę i dobrze wygląda , to ma dobre geny , tylko ciut za spokojna. Ale to szczegół który można zamiatać pod dywan.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To już wszyscy widzieli mój avatar wcześniejszy a Ty nie? 😄

Nie widziałem. Wrzuć jeszcze raz ze specjalną dedykacją dla mnie. 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Elcia chyba jednak znów zaczęła łowy. Oby nie złowiła leżaka i oby jakimś cudem jej nie zapłodnił.

 

Mhm. A ja ci nie życzę żeby pravol dokonał zapłodnienia twojej osoby xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cyberpunk_ napisał:

Nie widziałem. Wrzuć jeszcze raz ze specjalną dedykacją dla mnie. 😘

Pro tip - Papież Polak miał podobną karnację do Elci - czyżby przedawkowanie beta-karotenu? :classic_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

ja nie chodze na wojny, ja je tylko robie aby wybic bydlo twojego rodzaju jak sie zbyt duzo namnozy 

Ty robisz ale kupę. 😁Nikt ci nie da broni do ręki , bo wystarczy że psycholog zamieni z tobą parę słów ponieważ ty nawet nie potrafisz udawać normalnego. Trzaby ci amfe podawać to wtedy byś szedł jak SS /Wermacht, tylko problem gdyby cię zaczęło puszczać. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty robisz ale kupę. 😁Nikt ci nie da broni do ręki , bo wystarczy że psycholog zamieni z tobą parę słów ponieważ ty nawet nie potrafisz udawać normalnego. Trzaby ci amfe podawać to wtedy byś szedł jak SS /Wermacht, tylko problem gdyby cię zaczęło puszczać. 😁

a po co mi bron w rece, skoro takie ciule jak ty pojda sie wzajemnie wyzynac bez mojej dalszej ingerencji? wojny musza nastapic aby usunac lewactwo twojego typu ktorego sie namnzylo z powodu roznej masci programow socjalnych. trzeba tez usuwac niepotrzebna juz sile robocza gdy technologia pozwoli na zastpienie jej tanszymi w utrzymaniu srodkami. powodow jest wiele, w kazdym razie musisz zginac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

a po co mi bron w rece, skoro takie ciule jak ty pojda sie wzajemnie wyzynac bez mojej dalszej ingerencji? wojny musza nastapic aby usunac lewactwo twojego typu ktorego sie namnzylo z powodu roznej masci programow socjalnych. trzeba tez usuwac niepotrzebna juz sile robocza gdy technologia pozwoli na zastpienie jej tanszymi w utrzymaniu srodkami. powodow jest wiele, w kazdym razie musisz zginac. 

Dorabiasz ideologię do swojego upośledzenia i tchórzostwa żeby chociaż czuć przedsionek męskości. Wojny były są i będą, a ty możesz się schować razem z kobietami i z dziećmi w schronie. Twój wybór i tacy jak ty tez są potrzebni , bo skoro boisz się walczyć to ktoś musi toalety sprzątać.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dorabiasz ideologię do swojego upośledzenia i tchórzostwa żeby chociaż czuć przedsionek męskości. Wojny były są i będą, a ty możesz się schować razem z kobietami i z dziećmi w schronie. Twój wybór i tacy jak ty tez są potrzebni , bo skoro boisz się walczyć to ktoś musi toalety sprzątać.😄

tak, tak, a teraz na front polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

tak, tak, a teraz na front polaczku

Raczej idealne warunki żeby odegrać się na polakoukrachnaziolach  bezkarnie i w dresie z kałachem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Raczej idealne warunki żeby odegrać się na polakoukrachnaziolach  bezkarnie i w dresie z kałachem😁

no tak, polaczek do swoich bedzie strzelal, bo mysli ze tym zadowoli germanskiego pana, zadna nowosc. dokladnie to o czym pisalem, slowianie to grupa etniczna podludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

no tak, polaczek do swoich bedzie strzelal, bo mysli ze tym zadowoli germanskiego pana, zadna nowosc. dokladnie to o czym pisalem, slowianie to grupa etniczna podludzi. 

Ukr, kupa i długo długo nikt, bo ciebie bym oszczędził więc nie tak straszno😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ukr, kupa i długo długo nikt, bo ciebie bym oszczędził więc nie tak straszno😁

powtarzam, nie mozesz mnie w zaden sposob dotknac, bo jestes tylko cialem. wiec o jakim tu oszczedzaniu mowa? czy po prostu muslisz ze jak napiszesz ze bys mnie oszczedzil to ja oszczedze ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

powtarzam, nie mozesz mnie w zaden sposob dotknac, bo jestes tylko cialem. wiec o jakim tu oszczedzaniu mowa? czy po prostu muslisz ze jak napiszesz ze bys mnie oszczedzil to ja oszczedze ciebie? 

Jestem w ciele człowieka a ty założyłeś wojnę więc można puścić różne scenariusze. Poza tym uważam że do czegoś byś się przydał w sensie jakiś stajenny , a jak amfe bym ci sypał to tym bardziej byś wykonywał różne polecenia przekonany że na coś się przydajesz, bo najprościej jest zabić i zawsze można z tym zdążyć.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jestem w ciele człowieka a ty założyłeś wojnę więc można puścić różne scenariusze. Poza tym uważam że do czegoś byś się przydał w sensie jakiś stajenny , a jak amfe bym ci sypał to tym bardziej byś wykonywał różne polecenia przekonany że na coś się przydajesz, bo najprościej jest zabić i zawsze można z tym zdążyć.😁

Nie jesteś w ciele człowieka, jesteś ciałem człowieka, w dodatku nadprogramowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

Nie jesteś w ciele człowieka, jesteś ciałem człowieka, w dodatku nadprogramowym. 

Nie doszukuj się u mnie znamion człowieczeństwa jeżeli kontaktuje się z takimi jak ty, bo ja wiem komu , ile i co dawkować. Nie jestem Chrystusem żeby wszystkim po równo dawać moją empatię.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie doszukuj się u mnie znamion człowieczeństwa jeżeli kontaktuje się z takimi jak ty, bo ja wiem komu , ile i co dawkować. Nie jestem Chrystusem żeby wszystkim po równo dawać moją empatię.😄

ale to ty dzwonisz promyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. przestań używać słów których znaczenia nie znasz, bo nic mnie bardziej nie pod...ia niż cham od pługa który gdzieś przeczytał mondre słówko a później nim szafuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

ale to ty dzwonisz promyś

A wczoraj kto dzwonił i mi groził temu jesteś chłostany. 😁Scissasz głos i za bardzo nie wiesz jak kontrę zapodać , bo jesteś miękkie kluchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

ps. przestań używać słów których znaczenia nie znasz, bo nic mnie bardziej nie pod...ia niż cham od pługa który gdzieś przeczytał mondre słówko a później nim szafuje

Zaczynasz gadać jak ten ukr munek i może mama romans miała.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×