Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec3BombelkaElci

ehh przez tych przyjaciol w anglii cpam i chlam, bo daja mi dragi za darmo albo kupuja piwo w pubach, a potem kasuje moja moderatorke na forum a ona nigdy nie wraca, ehh masakra co ten alkohol robi z ludzmi

Polecane posty

Masakra jakas, na co mi to picie bylo, kiedys poszedlem pic i jednej kolezance fajnej napisalem, zeby wypieerdalala, bo ja pije i na co mi to picie bylo

Dobrze ze teraz plywam i uprawiam sport, to mi sie odechcialo picia... Chyba dzisiaj przerwa od internetu i wypieerdalam na rower niebawem i poplywac w rzece, a pozniej sobie moze pobiegam, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odurzali cię dragami i alkoholem homoseksy z b-ham żeby cię potem seksualnie wykorzystywać... a ty jak ta ostatnia miernota im się dawałeś... wyciągnij wnioski wreszcie ze swojej głupoty.

Edytowano przez Rym Cym +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Dziś 5 rano i u mnie +6 stopni, a ten pisze o kąpaniu w rzece.. Brrrr 😅

a morsi nad bałtykiem... ci to w środku grudnia się kąpią w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Dziś 5 rano i u mnie +6 stopni, a ten pisze o kąpaniu w rzece.. Brrrr 😅

Bapka, możesz się wykazać w temacie dwa piętra niżej. Tyle razy się odgrażałaś, że już zaraz, za chwilę wrzucisz swoje "sexy zgrabne i opalonę nóżki"*.. 

imo masz krzywe kulasy, celulliut na udach i po prostu widać już te 70 lat na nogach i pomarszczonej skórze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy nurkowanie w śmietnikach w zimie i mrozie też jest takie rześkie jak kąpiel w rzece... trzeba uszatego zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Rym Cym + napisał:

ciekawe czy nurkowanie w śmietnikach w zimie i mrozie też jest takie rześkie jak kąpiel w rzece... trzeba uszatego zapytać.

Wpie pod śmietnikiem na pewno będzie orzeźwiający, bowiem jeżeli się szybko nie uspokoi, to trafi w końcu na kogoś znacznie gorszego od kotarby i laską na zgodę się nie wybroni 😎😂👌

Edytowano przez czeski film
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

a spadajcie wszyscy nie bede tutaj z wami pisac juz

 Hej, znowu odchodzi
@samba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo mnie przeprosicie za obrazanie moich przyjaciol od alfonsow i pisanie, ze nadstawiam sie innym za fajki, i robie loda za jedzenie i dach nad glowa albo nie mamy o czym pisac B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×