Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Poprzedni post został usunięty 

 

 

Zaczeło się nie winnie uśmieszki rozmowy pisanie. I tak się stało że oboje poszliśmy na całość i oboje tego chcieliśmy . Oboje mamy rodziny ja mam męża on ma żonę i dzieci. Ale taki układ nam pasuje spotykamy się regularnie. I tak to już trwa rok. Nie chcemy tego kończyc bo jest na ze sobą dobrze ale nie chcemy być ze sobą na stałe. Lubimy sex oboje. Mąż tego mi nie daje a kochanek tak. Wiem napewno że zaraz wyleje się na mnie wiadro pomyj. Ale czy która z kobieta miał taki układ ile trwał taki romans. 

 

Mąż niczego umnie się nie domyśla że mam romans a sex raz na 3-4 miesiąc to czuje się jak stara baba 😒więc kochanek mi odpowiada bo spotykamy się 2-3 dni w tygodniu. Więc to jest sex czujemy ta namiętności to porządnie pod czas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oświadczył Ci się i pyta, czy nie przeszkadza Ci to, że nie możesz z nim mieć ślubu kościelnego...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mała mi1 napisał:

Poprzedni post został usunięty 

 

 

Zaczeło się nie winnie uśmieszki rozmowy pisanie. I tak się stało że oboje poszliśmy na całość i oboje tego chcieliśmy . Oboje mamy rodziny ja mam męża on ma żonę i dzieci. Ale taki układ nam pasuje spotykamy się regularnie. I tak to już trwa rok. Nie chcemy tego kończyc bo jest na ze sobą dobrze ale nie chcemy być ze sobą na stałe. Lubimy sex oboje. Mąż tego mi nie daje a kochanek tak. Wiem napewno że zaraz wyleje się na mnie wiadro pomyj. Ale czy która z kobieta miał taki układ ile trwał taki romans. 

 

Mąż niczego umnie się nie domyśla że mam romans a sex raz na 3-4 miesiąc to czuje się jak stara baba 😒więc kochanek mi odpowiada bo spotykamy się 2-3 dni w tygodniu. Więc to jest sex czujemy ta namiętności to porządnie pod czas seksu

Jałowo napisane pisał albo pisała jakaś miernota nie kumata.

 Sex i namiętność zostawił jej 5 zł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Jałowo napisane pisał albo pisała jakaś miernota nie kumata.

 Sex i namiętność zostawił jej 5 zł.

 

Wracaj do Mołdawii. Nie potrzebujemy was tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Wracaj do Mołdawii. Nie potrzebujemy was tu.

Ty pisałaś 🤣

Zarabiała na tym.. Kochanka znajduje na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Chochlik napisał:

Za słabe to provo na gòwno burzę. 😂

Myslisz że takie rzeczy się nie zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mała mi1 napisał:

Poprzedni post został usunięty 

 

 

Zaczeło się nie winnie uśmieszki rozmowy pisanie. I tak się stało że oboje poszliśmy na całość i oboje tego chcieliśmy . Oboje mamy rodziny ja mam męża on ma żonę i dzieci. Ale taki układ nam pasuje spotykamy się regularnie. I tak to już trwa rok. Nie chcemy tego kończyc bo jest na ze sobą dobrze ale nie chcemy być ze sobą na stałe. Lubimy sex oboje. Mąż tego mi nie daje a kochanek tak. Wiem napewno że zaraz wyleje się na mnie wiadro pomyj. Ale czy która z kobieta miał taki układ ile trwał taki romans. 

 

Mąż niczego umnie się nie domyśla że mam romans a sex raz na 3-4 miesiąc to czuje się jak stara baba 😒więc kochanek mi odpowiada bo spotykamy się 2-3 dni w tygodniu. Więc to jest sex czujemy ta namiętności to porządnie pod czas seksu

Wystarczy, że ktoś cię zobaczy lub mąż sprawdzi bilingi rozmów, czy też założy ci podsłuch w telefonie i jest po twoim małżeństwie. Warto? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Wiec w czym problem?

Chyba problemu nie ma, a satysfakcja i radość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Spalic na stosie oboje

Nie te czasy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Wystarczy, że ktoś cię zobaczy lub mąż sprawdzi bilingi rozmów, czy też założy ci podsłuch w telefonie i jest po twoim małżeństwie. Warto? 😅

Mąż nie sprawdzi połączeń smsów. Zobaczyć nie zoabczy spotkamy się kawałek od naszych miejscowości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Był ten sam temat wczoraj i obszernie odpowiedziałam autorce 

Tak tak tylko czemu został usunięty to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mała mi1 napisał:

Poprzedni post został usunięty 

 

Mąż niczego umnie się nie domyśla że mam romans a sex raz na 3-4 miesiąc 

Z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalić się na forum, że jest się szonem. Panie Boże wybacz, że zbłądziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałam mąż przeszedł załamanie nerwowe nie pracuje pracuje tylko ja. Nic mu się nie chce coś w domu pomaga ale to jest po łebkach. Byliśmy u lekarza mąż z sprawami męskim sprawny. A jednak nie ma ochoty . Zdradzać nie zdradza bo z kim . A jednak jeśli próbuje się zbliżyć mąż mnie odpycha i mówi że słaby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malowany napisał:

Chwalić się na forum, że jest się szonem. Panie Boże wybacz, że zbłądziłem.

Źle zrobiła bo powinna najpierw zostawić męża, no ale pomijając już to czy wystarczył by Ci seks 3-4 razy w roku? 😄

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tutaj kasują tematy bez powodu, wczoraj stanęło na tym czy planujesz od niego odejść.

Tak i pisała. że się martwię co rodzina powie że jednak może to przyzwyczajenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Źle zrobiła bo powinna najpierw zostawić męża, no ale pomijając już to czy wystarczyły by Ci seks 3-4 razy w roku? 😄

tobie widac ze brakuje bbc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała mi1 napisał:

Wczoraj pisałam mąż przeszedł załamanie nerwowe nie pracuje pracuje tylko ja. Nic mu się nie chce coś w domu pomaga ale to jest po łebkach. Byliśmy u lekarza mąż z sprawami męskim sprawny. A jednak nie ma ochoty . Zdradzać nie zdradza bo z kim . A jednak jeśli próbuje się zbliżyć mąż mnie odpycha i mówi że słaby 

Coś od depresji,  załamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×