Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

+ 324szt wyciac odpowiednio i zmniejszyc do 512 256 128 

fajne, zapierrdalasz jak chinczyk za miske ryzu zamiast to zautomatyzowac jakos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, polak = śmieć napisał:

fajne, zapierrdalasz jak chinczyk za miske ryzu zamiast to zautomatyzowac jakos 

To by było do bani tak miałem przed tym zwykle okladki wysokości 300pix 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, polak = śmieć napisał:

fajne, zapierrdalasz jak chinczyk za miske ryzu zamiast to zautomatyzowac jakos 

Tak wam robią na epiku i stimie ładne obrazki png a kupijecie nic bo nawet gra nie jest wasza to tylko wypożyczenia na czas nieokreślony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Ostatnio Microsoft w pízdu zamknął sklep Xboksa 360 i niżej ciekawe jaki los czeka cyfrowe 

Ja wydałem 600 zl w błoto też 

zamknal bo xbox to gunwno tak samo jak wszytskie konsolki dla autystycznych kidulcikow zatrzymanych w rozwoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polak = śmieć napisał:

zamknal bo xbox to gunwno tak samo jak wszytskie konsolki dla autystycznych kidulcikow zatrzymanych w rozwoju 

Jak już ciebie jakiś lachon dopusci do pochwy to drugie co pewnie będziesz chciał pograć. Mocno tobą hormowy tyrajom, organizm krzyczy aby przekazać geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polak = śmieć napisał:

nikt kto jest powaznym graczem nie kupuje konsol tylko kreci beke z uposledzonych retardow kupujacych konsole. 

Każdy kto jest poważnym graczem kupuje w pierwszej kolejności konsole bo są tam płyty i jesteś właścicielem gier a nie wypozyczycielem jpegow.

Na końcu można z nadmiaru pieniędzy złożyć kompa z 4090rtxem żeby mieć np 8k@ultra ja tam wolę ogromny telewizor i zawsze mi z pcetem nie po drodze 

Ta grafika z konsol mnie w zupełności zadowala z 4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem 169 na tekkena 8 ale mogę wziąć tą płytę do lombardzie i wymienić na zakupy hipermarket a ty możesz wziąć wydrukować sobie kafelek jpg i zjeść tą kartke wszystko co z tego masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×