Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goHaa

ZATRUCIE CIĄŻOWE ?!

Polecane posty

Mam wielką prośbę - napiszcie co wiecie o zatruciu ciążowym. Jakie są objawy, jak można je stwierdzić (jakie zrobić badania), jak się leczyć i jakie są skutki dla dzidziusia no i dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
takie wiadomosci mozesz odszukac w internecie wpisujac "zatrucie ciazowe" / ja mialam w ciazy , stwierdzil to lekarz po wysokim cisnieniu a pozniej po badaniach (bialko w moczu) , objawam jest opuchlizna nog. musialam brac leki na zbicie cisnienia (dopegyt) . nie wiem jakie moga byc tego skutki na dzidziusiu ale leczone nadcisnienie nie powinno ujemnie wplynac, mi przynajmniej cora urodzila sie zdrowa. zas w drugiej ciazy juz zatrucia nie mialam. zatrucie ciazowe, inaczej nadcisnienie pojawia sie najczesciej w pozniejszym okresie ciazy ( np od 7 mies) Pozdrawiam,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki goofy, poczytałam sobie w necie o tej przypadłości ale chciałam też wiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości. Jestem w 9 m-c i ostatnio spuchły mi nogi - więc trochę spanikowałam, na szczęście to chyba od gorąca bo jest już o.k. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA24
JA MIAŁA ZATRUCIE CIĄŻOWE MÓJ ADRES annachwi@wp.pl napisz dokładnie co chcesz wiedzieć to odpowiem na każde pytanie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ANA zrobiłam już analizę moczu (białka nie mam), zmierzyłam ciśnienie (w normie) stopy i ręce też wróciły do normalnych rozmiarów więc był to prawdopodobnie fałszywy alarm. wielkie dzięki za Twoją deklarację !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
Witaj! To dobrze ze to falszywy alarm,ale wiadomo lepiej byc czujnym. To czyli opuchlizna jest zwiazana z tym ze jestes na finiszu ciazy-czyli normalne. Ja bylam opuchnieta z tego ze mialam zatrucie i lezalam troche w szpitalu. A teraz ( miesiac temu urodzilam ) nie mialam zadnego nadcisnienia, wiec nie ma reguly, kazda ciaza przebiega inaczej. Zycze powodzenia i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goofy - GRATULACJE - !!! ja na swojego dzidziusia muszę jeszcze trochę poczekać, mam termin na 31.VII i nie mogę się już doczekać. pozdrowionka dla Ciebie i dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
Dziekuje Ci bardzo ! Zobaczysz ,nie obejrzysz sie a bedziesz takze tulic swoje malenstwo. W sumie nie mam wiekszych problemow z dzidzia,ale tak szczerze mowiac wole chodzic w ciazy - to takie piekne uczucie. Ja takze chce Ci zyczyc swietnego samopoczucia do konca ciazy. I ciesz sie brzuszkiem jak najwiecej ,gdyz jak juz urodzisz to czasami zatesknisz ta tymi kopniaczkami. Pozdrawiam goraco i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×