Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moon

Pieczywo czosnkowe - to lubię.

Polecane posty

Uwielbiam jeść takie pieczywo, szczególnie robione z bagietki, masła, ziół prowansalskich i oczywiście zmiażdżonego czosnku. Na wierzch dodaję jeszcze żółty starty ser. Może być też wesja z parówką na serze lub pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka1
A Ty je po prostu zapiekasz w piecyku czy jakos inaczej? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie w piecyku. Mniam, mniam.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kixa
....a do tego czerwony barszczyk.... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez uwielbiam
Takie pieczywko, lecz nie moge jesc duzo czosnku, jestem niskocinieniowcem,i kiedys caly tydzien raczylam sie takimi rarytaskami,i o maly wlos nie wyladowalam w szpitalu. Wogole uwielbiam czosnek ,mniam mniam, pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłam w restwuracji columbus w szczecinie na wałch chrobrego !! Gorąco polecam !!! jedzenie wyśmienite i atmosfrera .i tm wlasnie zamówiłam sałątke która okazała byc sie gigantem a do niej była buleczka taka włąsnie z jakims sosem czosnkowym ale pyyyyszzna jak ja bym chciała wiedziec jak to sie robi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym spróbowała, ale mam do Szczecina jakieś marne 600 km......., więc poprzestanę na tym, co mam w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pieczywo czosnkowe z Pizzy H
jest obrzydliwe. Stare, odgrzewane ze 100 razy i kauczukowate. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do grona czosnkowych pożeraczy. Podam Wam przepis na chlebek czosnkowy- idealny do dań z grilla lub sałatek. Może któraś z Was wypróbuje? Na cały chleb-cała kostka masła wymieszana z 5-6 ząbkami czosnku, solą vegetą i zieloną pietruszką. Chleb, bułkę wrocławską lub wekę kroję na kromeczki, ale nie do końca, całość trzyma się na \"podeszwie\" . Między każdą kromkę wkładam masełko czosnkowe, zawijam całość w aluminiową folię i do piekarnika na ok. 30 min. na 200 st. Pyszne! Hit grillowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
polecam,bagietke w plastry pokroic,posmarowac tym maselkiem czosnkowym,i na to polozyc plasterki lososia i na chwilke do piekarnika,potem tylko jakims sosem posmarowac a najlepiej mi smakuje sos czosnkowy,pychotka!!!! Lososia mozna kupic w malych malych paczuszkach,kolor ma taki ostry pomaranczowy,takie paczuszki maja okolo 100g. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam
polecam upiec kartofle duze w foli w piekarniku,i zrobic do tego sos czosnkowy z bardzo gestej smietany(nie wiem jak sie ona nazywa w polsce) do smietany dodaje sie dwa zabki czosnku,pieprz,sol, mozna tez dodac natke pietruszki pocieta albo koperek,wymieszac i dac na jaks godzinke do lodowki. Krtofel przecina sie przed podaniem tak na pol i polewa sosem.Dziewczyny to jest tak dobre ze potem paluszki bedziecie lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawid sakowski jest bardzo milym i kulturalnym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co generalnie sądzicie o lubaszce gowork.pl/opinie_czytaj,4687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×