Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20-latka

dni plodne i nieplodne

Polecane posty

Gość 20-latka

chcialabym zaczac wspolzyc ale bardzo sie boje zajscia w ciaze...a szczerze powiem ze nie wiem dokladnie kiedy sa dni plodne i bezplodne...kazde zrodlo troche inaczej przedstawia ten problem...chcialbym prosic o szczera i fachowa pomoc...dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do ginekologa wyjasni ci
wszystko, moze nawet wesmiesz sobie tabletki antykoncepsyjne, najlepsze wyjscie, nie licz na refleks partnera czy łud szczescia bo to najlepsza droga do wpadki, jestes mloda wiec wez sie zabezpiecz lepiej! zycze szczescia, aha tabletki nie sa az takie drogie, wiec nie warto chyba na nie skapic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do ginekologa wyjasni ci
wszystko, moze nawet wezmiesz sobie tabletki antykoncepcyjne, najlepsze wyjscie, nie licz na refleks partnera czy łud szczescia bo to najlepsza droga do wpadki, jestes mloda wiec wez sie zabezpiecz lepiej! zycze szczescia, aha tabletki nie sa az takie drogie, wiec nie warto chyba na nie skapic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka
dziekuje..tak wiem..ide jutro do ginekologa po tabletki ale w sumie boje sie bo w koncu tabletki tez nie daja 100-procentowego bezpieczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli bedziesz
codziennie o stalej porze brala jedna pigulke i robila przerwy miedzy opakowaniami-nie zapomnisz tabletki i nie bedzie pila morze alkoholu czy wymiotowala-wtedy jest 100 %pewnosc! stosowalam przez 5 lat i wiem co mowie.Inna sprawa jak ktos zapomni...to jest wlasnie ten odsetek niechcianych ciaz w trakcie stosowania pigulek! dobrze ze sie zdecydowalas na tabletki, mini pigulki sa w tej chwili nie drogie i nie zawieraja duzej dawki hormonu!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JEST PRAWDA
ze jezeli regularnie,bez wymiotow,bez alkoholu itd.,bo sama tak wlasnie robilam i teraz jestem juz mama.. nigdy wiecej tabletek! co to bylo strachu w ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka
ale jak to mozliwe ze jestes mama jak bralas tabletki?...rozlegulowalo Ci sie cos czy co?...prosze odp...dziekuje...pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenka
Dla mnie skuteczna medota antykoncepcyjna jest przerywany stosunek.Sama pzryjemnosc a zarazem mezczyzna tez musi myslec podczas seksu nie tylko kobiety,mam 20 lat i nie jestem jeszcze mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenka
Mam pytanie tak na przyszlosc,w jakich dniach najlepiej sie kochac aby w 100% zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwina
zeby w 100% zajsc w ciaze to musza byc dni plodne a jak je obliczyc po prostu zalezy jaki masz cykl jezeli jest on 26 dniowy to jak np dostaniesz okres 1grudnia to dni plodne beda w srodku cyklu miedzy 11 a 18 grudniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska najpierw zainteresuj sie swoim ciałem ... nie wiesz kiedy masz dni płodne ? 20 lat ? i nie wiesz ? wydaje mi sie ,ze kazda kobieta to wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...24
nie jest łatwo okreslic dni plodnych, mimo wszystko. Wiadomo, ze najskuteczniejsza metoda jest polaczenie metody sluzowej i metody Billingsow, tzn. badanie sluzu +pomiar temperatury, pojedyncza metoda nie zdaje egzaminu. Czasem zdarza sie jednak, ze w organizmie kobiety ujawni sie brak progesteronu, sama bylam w takiej sytuacji. Po zajsciu w ciaze, poziom hormonu znacznie sie zmniejszyl a wraz z nim jajniki, poronilam. Probuje zajsc ponownie, choc powinnam z tym, poczekac min 2 lata. Jak narazie bez skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×