Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nyna

nie chce mieć dzieci...czy ze mna wszystko ok?

Polecane posty

Gość nyna

co prawda mam dopiero 19 lat, ale juz wiem, ze do 30 nie chce miec planowanego dzidzusia, a czy dalej, to chyba tez mi sie to nie usmiecha :/czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
oczywiscie,ze to normalne.po prostu nie poczulas jeszcze instynktu macierzynskiego,ktory przychodzi nagle i u kazdej z nas kiedy indziej.niektore kobiety czuja go od zawsze,inne nie czuje nic,az do jakiegos tam wieku.nie mysl w ogole o tym(oczywiscie zabezpieczaj sie przed niechciana ciaza).to przyjdzie sama,moze jeszcze przed 30,a moze pozniej.raczej predzej,uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.u.m.a.
normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom coz
przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze kobieta jest po to zeby rodzic dzieci:> moze kiedys bedziesz chcilala zmieni sie twoje nastawienie ale jezeli nie to tez nic nie znaczy ale pameitaj wiele kobiet sie poswieca dla kariery zapomniajac co daje rodzina zeby kiedys nie bylo z apozno gdy wreszcie zdecydujesz sie na dziecko:) w zkadym razieja ci zycze szczescia bez wzgledu na to jak bedzie wygladac twoje zycie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko luz
masz 19 lat i wszystko przed tobą; najpierw szkoła , szaleństwa młodości, praca a potem możesz myśleć o dziecku. Ja mam 24 niemal lat !! i chcę dziecko dnia jednego, zeby następnego w główkę się pókać co też mi przyszło do łepetynki. Ale tak myślę że jak będę miała własne mieszkanko i w miarę ustabilizowaną syt. materialną to wtedy na dzidzie czas przyjdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majapo5
hej . ja mam 24 lata i tez mam huśtawkę, raz chcę miec takie sliczne maleństwo, ale z drugiej strony wiem czym to pachnie( moj brat ma 3). Nie masz ani sek , dla siebie i jakiś etap życia niestety już nam się kończy. A poza tym mnie słabi, że nasze państwo ma gdzies matki, dzieci i rodzinę i prowadzi wybitnie polityke antyrodzinną.. smuutne to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze
gdy dziecko troszke podrosnie, to nawet nie ma miejsca na sex, bo ono jest wszedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga22
do "majapo5" pisze, bo mysle dokładnie tak samo jak Ty! też myśle o tym żeby mieć dziecko, ale nie moge sie zdecydować! dużą rolę u mnie ma też wygląd, boję sie że po porodzie bede wyglądać strasznie,z rozstępami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej młodziutkie jeszcze
jesteście i wszystko przed Wami! :D nadejdzie też czas na dziecko! zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a może
to nie jest takie pewne,że przyjdzie czas na dziecko... Nie każda jest stworzona do rodzicielstwa...A fakt,że 90%kobiet posiada dzieci,nie świadczy o tym,że chciały je mieć...Z tego 50% to wpadki młodzutkich kobiet,które jeszcze nie poczuły instynktu macierzyńskiego,więc trudno tu mówić o świadomym "chceniu" dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nyny
jasne,że o.k.Ja mam 32 lata i też nie śpieszy mi się do rodzicielstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ale miałam to na myśli że
one są jeszcze młode i wszystko może się w ich życiu zmienić.Może za parę lat odezwie się w nich instynkt macierzyński? A zresztą brak instynktu mac. a niechęć do posiadania dzieci w ogóle ,to chyba nie to samo.;) U mnie jest dokładnie na odwrót : będąc młodą marzyłam o meżu i dziecku, teraz gdy jestem dorosła (i mężatka) nie chcę mieć dziecka wcale.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmetterling
Cos wam powiem...kiedys tez tak myslalam jak niektore z Was,ciaza,rozstepy,wielki brzuch a co na to moj maz?!Bede gruba i brzydka,ble..to nie dla mnie!Jak mialam 19 lat to chcialam,potem mi przeszlo i szczerze powiem nie chcialam miec dzieci,bylam zdania a moze jeszcze jestem?ze to nie dla mnie!Teraz mam lat 30 i niespodziewanie jestem w ciazy-4miesiac.Moj maz jest zachwycony,podziwia mnie kazdego dnia i wkolko slysze jaka to jestem piekna ,urocza itd.itp.A na dodatek sam sobie sie dziwi bo jestesmy razem nie od wczoraj. Rozstepy?Zyjemy w takich czasach ze sa kremy,oliwki i rozne smarowidla zeby zapobiegac takim rzeczom! Wszyscy nasi znajomi,krewni i przyjaciele wiedza ze nie jestem zachwycona ta ciaza a ja?Powoli sie oswajam i przyzwyczajam.Wszystko przedemna!Najwyrazniej los tak chcial bo wczesniej jakos sie nie udawalo a teraz..prosze bardzo!W sierpniu koncze 30 lat i prezent urodzinowy juz dostalam:-) :-)Nosze go zawsze przy sobie albo lepiej powiedziawszy w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniło się ci coś po 9 latac
x\???/ jak tam żyjesz autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba normalne w wieku 19 lat, zdobywaj wiedzę, poznawaj ludzi, podróżuj, baw się; ja urodziłam (tak jak zresztą sobie zaplanowałam) dziecko po trzydziestce i był to jeden z pewnością z najlepszych wyborów w moim życiu a zresztą o ile mi wiadomo sejm nie wystosował jeszcze chyba stosownej ustawy o obowiązkowym posiadaniu dzieci przez każdego obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma sie 19 lat to normalne ze nikt nie mysli o dzieciach ale po 30 zaczyna sie odzywac instynkt,bez dzieci zycie jest puste,taka samotna zgorzkniala baba na starosc samotna jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 lat i właśnie jestem w ciąży. Nie żałuję, że nie zdecydowałam się na dziecko wcześniej. Ciąża jest planowana choć nie mogę powiedzieć żebym nagle poczuła jakiś mega instynkt czy coś, po prostu coraz częściej myśleliśmy o tym z męzem, teraz czekamy na dzidziusia i bardzo się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×