Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania____

i znwou test nie wyszedl

Polecane posty

Gość Ania____

czy wy tez l;apiecie dola i placzecie jak na kolejnym tescie nie pokaza sie 2 kreski? od roku sie staramy o dziecko i nic... teraz bardfzo zle sie czulam - nie moge jesc, zawroty glowy, bole w podbrzuszu.... no i jakos nie kojarzylam ze to moze byc "to" ale moj maz popatrzyl z boku i mowi kochanie teraz to juz na pewno jestes... no i co? znowu lipa... a przeciez sobie obiecywalam ze nie bede wiecej robila tych durnych testow i czekala na wynik... jest mi smutno i jest mi zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu spóźnione ale naprawdę gorące życzenia spełnienia wszystkich marzeń a najbardziej tego NAJWAŻNIEJSZEGO!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cappucino
Znam to uczucie. Przeżywałam to samo dwa dni temu. My staramy się od 10 miesięcy. Tym razem traktowałam test raczej jako formalność, bo okres spóźnił się o tydzień i mam te wszystkie objawy towarzyszące. Teraz to już nie wiem czy faktycznie je mam czy poprostu tak bardzo chcę je mieć. W każdym razie życzę powodzenia. Wodocznie musimy jeszcze trochę poczekać..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_____
Cappucino ja tez mam wsyzstkie objawy. tyle ze ja ostatnio po porazkach testowych nie nastawialam sie na dziecko i nawet jzu o tym nie myslalam. Mam juz jednego bobasa i weim jak sie czulam wtedy przez pierwsze tygodnie i dokaldnie to samo jest teraz - wlacznie z ospaloscia w dzien i naciskiem na pecherz... nie iwem co jest ze mna nie tak - widac psychika plata mi figla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyface
Aniu nie łam się, za to jak już będzie to będzie najszczęśliwszym i najlepszym dzidziusiem na świecie, bo ściągniętym z najwyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 latki
mi tez test wyszedl negatywny a mialam juz taka nadzieje... ale moze kiedys w koncu sie uda wtedy bobas bedzie baaaardzo kochany bo bardzo wyczekiwany powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_prawdy
a mi testy od 4lat wychodza negatywne mielismy robione wsyzstkie potrzebne badania - jestesmy plodni lekarz mowi ze to blokada psychiczna u mnie... czy ktos tak ma????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam...dokładnie tak
samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekm
ja tez robilam test, i lipa i do tego dostalam okres :( Dopiero pierwszy raz probolwalismy, ale ja myslalam ze to tak raz dwa i brzuch rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra co ja mam powiedziec jak nam test tez od roku nie wyszedl i nie wyjdzie bo nie jestesmy juz razem ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×