Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szanti

mam już dość!!!!!!!

Polecane posty

Gość szanti

Już wczesniej pisałam ale mam jeszcze pytanko:((((((w ty miesiącu zaczełam brać pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych REGULON cały czas mam "plamienia" to jakoś przeżyje bo podobno to jest normale przy pirwszym opakowaniu. Dzisaij wezmę 11 tabletkę. Nierozumiem jednak dlaczeko przy każdym stosunku z moim chłopakiem leci mi krew czasami jest to małe plamienie ale czasami naprawde dość mocno. Czy może mi to ktoś wyjaśnić..............???? Bardzo prosze. Wogóle to zaczeło się tak gdy zaczełam brać tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiec moja
droga, zaczelas brac pierwsze opakowanie tabletek, plamienia, zle samopoczucie, mdlosci i wiele innych skutkow ubocznych to sprawa jak najbardziej normalna przynajmniej jesli chodzi o twoje pierwsze opakowania, wiele skutkow ubocznych moze towarzyszyc ci i przez nastepne dwa opakowania, jesli po 3 nie mina i nadal "cos" bedzie sie dzialo pedz do lekarza i popros o zmiane tabletek, wprowadzasz do swego organizmu hormony twoj organizm potrzebuje czasu na przyzwyczajenie sie do zupelnie nowej sytuacji, jesli cos bardzo cie nipokoi idz do lekarza i porozmawiaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.lo
LEKARZ KOTKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×