Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I.

Ciąża?

Polecane posty

Gość I.

Nie, nie pytam sie o objawy. Chcę tutaj wylać, co mnie... Tydzień temu, w niedzielę powinnam dostać okres, w poniedzialek zrobilam w południe test, negatywny. Kochaliśmy się na początku cyklu więc prawdopodobieństwo byłoby małe, ale wiem że natura nieodgadniona. Wiecie, w sumie tak szczerze to ucieszyłabym się gdybym była w ciąży. Ale facet nie chce dziecka. Nie wiem, czy mam mu go przekonywać czy ująć się dumą...Może niepotrzebnie teraz piszę, to tylko tydzień opóżnienia. Piersi duże, brodawki czerwone, brzuch boli jak przed okresem, choć jak coś 3 dni temu dżwignęłam to bardziej zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moja droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ja zaszłam w ciążę
po stosunku w 8 dniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna balbinka
a czy mozliwe jest byc w ciazy jesli nawet sie stosowalo prezerwatywe ale zeby mi lepiej ,,wszedl'' to zastosowalam nivea krem .to sie stalo 6 lipca a okres mialam 23 czerwca.teraz tez dostalalm okres -ale mam obawy bo podobno mozna byc w ciazy nawet jak sie okres mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidgy krem
i prezerwatywa!!! takie rzeczy uszkadzaja lateks i staje sie przepuszczalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kochałaś się na początku cyklu, a teraz na jego końcu robiłaś test, to na pewno powinien pokazać ciążę (bo minęły 3 tygodnie co najmniej, prawda?). Może masz jakieś zaburzenia albo inne podobne, idź do lekarza się przebadaj. Teraz powinnaś przemyśleć sprawę niechęci partnera do posiadania dziecka. Dlaczego nie chce, czy może tylko odsuwa to w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna balbinka
ja test robilam - po 9 dniach ....[PRE TEST] i qwyszlo m i ze nie jestem ...okres tez byl co do dnia i normalny jak zwykle [ obfity na poczatku a potem luzik] wiec czy moglo cos sie przedrzec przez ten lateks? powiem wam ze mialam taka panike ze PO wzielam gumke i wlalam wody do srodka by sprawdzic czy dziur zadnych nie ma:P wiem ze to glupie ale musialam .ale gumka byla ok........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna :) jeśli tak sprawdziłaś i było ok, to nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.
Majorek, partner nie chce na ten temat rozmawiać. Ładna ta sentencja. Słuchaj, ja się boję, jak dam sobie radę. 8 dni opóżnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie smutna
dzieki za podtrzymanie na duchu.... bo nie wyobrazams obie teraz by miec dziecko [on jest obcokrajowcem a oddalam sie jemu z lmilosci.......],,teraz jest 1000 km ode mnie i jedyny kontakt to gadu gadu i email.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika21
Do l. ja tez mam ten sam problem kochalam sie z chlopakiem w 8 dniu cyklu.Nie skonczyl we mnie.Dostalam normalnie okres.To bylo miesiac temu.Jednakze w tym miesiacu okres mi sie spoznia juz tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzień
I cio l. jak tam twój okres?? jest czy go nei ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena
Słuchajcie prosze o kilka wypowiedzi co o tym sadzicie - boli mnie brzuch...jest troche powiekszony....ale jakies 2 tyg.temu byłam u lakarza...w sumie nawet juz nie wiedzialam czy jestem dziewica czy nie... lekarz powiedział ze mam błone..a teraz moje pytanie - czy mozliwe ze jestem w ciazy ( czy mogło dojsc do zapłodnienia przez słuz i zawarte w nim plemniki i czy moga ona przeniknac przez błonee? prosze was o porade bo strasznie sie tym martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena
czy ktos mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u
a skąd sie tam wzięły plemniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×