Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniaS

OCET JABLKOWY!!!

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, piłam ocet jabłkowy przez 1,5 roku 2 razy dziennie, schudłam 17kg.....i to by było na tyle dobrych wieści....aktualnie mam biegunki i koszmarne bóle żołądka i podejrzenie krwawienia z przewodu pokarmowego. Jeśli w ciągu 2 dni mi nie przejdzie wybieram się do gastrologa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0709
Witajcie,od miesięcy szukam i czytam przeróżne artykuły o chudnięciu.Myślę że wiele z was ma równie podobne problemy i kompleksy ale na Boga zlitujcie się piszcie prawdę a nie bzdury to czytają nastolatki które w dzisiejszych czasach robią cuda nie widy żeby były szczupłe Hanka ma naprawdę rację co z tego że chudnie się po kilkadziesiąt kg w krótkim czasie z tego co piszecie jak skutki mogą być tragiczne.Osobiście w moim przypadku w kość dały mi hormony to fakt zaczęłam brać asequrelle pić linea detox(zioła) i 2 razy dziennie ten roztwór z octu jabłkowego + 5 min ćwiczeń owszem są efekty ale stopniowe wiadomo.Dziewczyny pamiętajcie że to co piszecie inne biorą se głęboko do serca a to może wyrządzić naprawdę krzywdę.Polecam owszem ale z czystym rozsądkiem.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
hej laski, picie lub jedzenie czegoś za długo lub w dużych ilościach szkodzi, to chyba każda wie. każdy ma inny organizm i inaczej może reagować, to też wiemy?.Samo picie w proporcji 1szkl. ciepłej wody, 1 łyżeczka miodu naturalnego i 2 łyżeczki octu jabłkowego, jest to przepis na min. polepszenie metabolizmu, sprawniejsza prace nerek,(chodzisz częściej siku) i więcej nie pamiętam ale to co podałam pić 3 razy dziennie było zalecane w książce leki z bożej apteki, czyli naturalne sposoby na wyleczenia różnych schorzeń.ja już piję 1,5roku z przerwami, od tego czasu schudłam 22kg ale nie od samego picia oczywiście, cieszyłam się że nogi mi już nie puchły, że nie boli mnie żołądek, kolana przestały też boleć, ja osobiście po wypiciu i do dziś czuję że mam zapełniony żołądek. Moje włosy ,paznokcie itp mam nadal fajne. tzn. nic mi się nie pogorszyło ,macie czas to poszukajcie tej książeczki i tam jest dokładnie napisane czemu to jeszcze służy no i komu. Jest to tak jak z każdą ulotką lekarstwa w aptece, wpierw się upewnij czy to jest tobie wskazane. życzę by wyszło wam to na zdrowie jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z kuracjii octem jabłkowy sama go zrobiłam na bazie jabłkiem ale dawalam miod a nie cukier oczywiscie kromke razowego chlebka i drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata3000
ja już jestem głupia z tym octem :P ile go pic jaki ile razy dziennie i czy to zdrowe niech ktoś napisze jedna mądrą konkretna odpowiedź i najlepiej żeby to było potwierdzone na własnej skorze najlepiej panie w wieku +30 z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie cyfry
agato3000 ja w tym roku bd mieć 30 :( :) , piję 3 razy dziennie już od stycznia 2012r. jestem zadowolona, od tego czasu mam na wadze już prawie 23 kg mniej, nie mam nóg opuchniętych i resztę ciała, a miałam wcześniej z tym problem. nerki mi pracują lepiej :) i nie mam skóry marszczonej i obwisłej. owszem do ideału mi jeszcze brakuje gdyż mam ciężar ciała 98kg :(. Jestem dobrej myśli że waga bd nadal mi spadać jak już na nowo od miesiąca hmm.. spada :). (ja piję 3 razy na dzień, 1 szkl. ciepłej wody, 1 łyżeczka miodu naturalnego i 2 łyżeczki octu jabłkowego, zaczynam od picia raz na czczo, drugi w południe i trzecim kończę swój dzień . powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ja mam 65 - przy wzroscie 160, z 5 kg mogloby zejsc ale nie za duzo, bo mam 40 lat, wiec brzydko juz w taki wieku byc chudym. Ake ja go chcę pić - zaczelam od wczoraj, bo slyszalam ze dobry jest na inne ograny...wlosy, zylaki, celulitttttttttttttttttt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka jak gość
Zawiera także witaminę E, która jest przeciwutleniaczem, m.in. zapobiega starzeniu się skóry. Ma właściwości przeciwalergiczne, które to mogę ja potwierdzić. Choruję od kilku lat na AZS (Atopowe Zapalenie Skóry) i gdy pije ocet jabłkowy rano i wieczorem (dwie łyżeczki na szklankę przegotowanej wody) objawy AZS są znacznie mniejsze. W tej chwili piję go od kilku dni, a skore mam prawie idealnie wyleczoną (do tego w komplecie stosuje maść Elocom®). Ocet jabłkowy ma także wiele innych właściwości. Włosy i paznokcie stają się mocniejsze, rzadziej chorujemy, wspomaga także walkę z astma. Oczyszcza także organizm z toksyn. Osoby które chcą pić ocet dla zdrowia niech pija go dwa razy dziennie : 2 łyżeczki na szklankę przegotowanej wody. Jeżeli chodzi o odchudzanie pijemy ocet jabłkowy albo trzy razy dziennie regularnie, albo przed każdym posiłkiem, pierwszą szklankę na czczo także dwie łyżeczki na szklankę przegotowanej wody. Jednak przez pierwsze 5 dni pijmy ocet tylko przed obiadem, nie na czczo, aby sprawdzić jak organizm zareaguje. OSOBY Z PROBLEMAMI Z ŻOŁĄDKIEM NIE POWINNY PIĆ OCTU JABŁKOWEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia86s
Ja kupowałam ostatnio w DOZ ocet jabłkowy http://www.doz.pl/apteka/k44-Ocet_jablkowy - brałam ten z witaminą C w tabletkach (100 szt). Wiadomo, że spektakularnych efektów po takim preparacie nie będzie, ale rzeczywiście "procesy trawienne" nieco lepsze i bardzo pomaga się jeśli się stosuje dietę oraz aktywnie próbuje chudnąć. Jako dopełnienie odchudzania można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinny pic a a wtabletkach mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o osoby majace problem z zoaldkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagguuss25
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie kłopoty z żołądkiem to przed wypiciem octu wypijcie siemię lniane, osłoni żołądek i brzuch nie będzie bolał. Ja tak stosuję i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biozdrowie24
Nie wiem czy pomaga schudnąć, na pewno jest dobry na trawienie ( 2 łyżeczki na szklankę wody) po około godzinie od zażycia jest lepiej. Sam ocet ma właściwości poprawiające metabolizm i oczyszczające, ale stosowany z umiarem. W kwestiach dawek najlepiej poradzić się lekarza lub dietetyka. W necie można znaleźć przepisy na "domowy ocet jabłkowy", albo kupić z ekologicznych jabłek w sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommpppp
bardzo mi pomog 1 miesaca stracilem ponad 20 kg najlepiej kupic ocet jabkowy z olsztynka octim .3 razy dzienie po 2 lyzeczki octu i woda mineralna niegazowana smakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt żaden praktycznie
Latam tylko często sikać ale żeby mi waga poleciała to nie, pije od trzech miesięcy i dupa , jeszcze się zastanawiam nad jego szkodliwością :( Wiecie może czy ocet zaburza wyniki badań , jak cukier hormony , morfologia etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja kupowalam ocet w rosmanie ener BIO , Z SUPERMARKETU !!!!! Tez co prawda pije krotko ale swietnie czuje sie po nim ja osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja kupowalam ocet w rosmanie ener BIO , Z SUPERMARKETU !!!!! Tez co prawda pije krotko ale swietnie czuje sie po nim ja osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja kupowalam ocet w rosmanie ener BIO , Z SUPERMARKETU nie !!!!! Tez co prawda pije krotko ale swietnie czuje sie po nim ja osobiscie polecam, nie pije octu dla schudnięcia lecz dla zdrowotnego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 32
Uważajcie bo jak ja zacząłem pić ocet to momentalnie dostałem takich krwawień że szok - zastanówcie się dwa razy zanim po niego sięgnięcie - piłem tylko 3 tygodnie i krwawiłem jak kobieta - pisze poważnie , wszystko mi prawdopodobnie wyżarło od środka - wypróżniałem się 5 razy dziennie , koszmar jakiś a piłem tylko jedną łyżeczkę rano rozcieńczoną w szklance ciepłej wody - teraz pije siemię lniane i wszystko wróciło do normy ale po 2 miesiącach dopiero - tak więc nie na wszystkich działa tak samo widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×