Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniaS

OCET JABLKOWY!!!

Polecane posty

Gość niuniaS

hey czy ktos z was stosuje ocet jablkowy? czy to prawda ze zmniejsza apetyt pobudza m,etabolizm i oczyszcza nasze jelitka? czy moge bez obaw go sporzywac tzn wypic szklanke rano ( woda + 2 lyzki octu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od picia octu można dostać bialaczki, ponieważ wplywa on na ilość leukocytów. Poza tym strasznie wypadają od niego wlosy, brwi i rzęsy oraz łamią sie paznokcie. Oczywiście można go stosowac na poprawę przemiany materii ale tylko ok. 1 łyżeczkę dziennie. Rzeczywiście pomaga schudnąc, gdyż uniemożliwia wchlanianie węglowodanów i przy okazji niszczy wątrobę. Ale ja jakoś wolę nie byc chuda i żyć, niż być chudzielcem z bialaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamoria
ale tu mowa o occie jabłkowym a nie spirytusowym ktory niszczy wszystko,jabłkowy jest zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chcecie wiedzieć czy ocet jablkowy jest dobry na odchudzanie.Jest dobry ale nie tylko na odchudzanie, ja go pije aby pozbyć się żylaków. A dowiedzialam się o jego leczniczym działaniu z książki \" Żyj zdrowo\" Michala Tombaka. Polecam bardzo dobra książka i porady też nie glupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drożdże też mają takie działanie! Zmniejszają apetyt (na słodycze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_26
Do donkapatke .Czesć. Ja też stosuje ocet na żylaki-na szklanke 2 łyżeczkii troche miodu dla osłody.Mam jeden problem ,nie mam pojęcia jak długo taką kuracje stosować ,pije już od 3 tygodni,przynajmniej wszystkie syfki na twarzy mi zniknęły,cud będzie jak żylaki znikną.Ocet jest naprawde super.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc od 3 m-cy uzywam octu jablkowego ,ale to ma byc ocet na bazie jablek /wina jablkowego a nie spirytusowy o smaku jabblka / receptura jest taka: na szklanke wody 1 lyzeczka octu i 1 lyzka miodu naturalnego ,pic z rana przed spozyciem czegokolwiek innego.samopoczucie wspaniale ,zmeczenie nie nastepuje tak szybko,przemiana materii ustabilizowana apetyt prawidlowy ,gdy wykonam badania krwi to napisze .powinien byc spadek poziomu cholesterolu i unormowanie poziomu cukru i innych wskaznikow metabolizmu.receptura wyczytana w pismie naukowym autorzy mix miedzynarodowy polecone przez mego tutejszego kolege lek.wet. warunki mego obecnego bytowania specyficzne - bliski wschod. upaly ,wysokosc ponad poziom morza,czeste zmiany cisnienia i zywienie w/g innych standartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afis
ja tez jem aplefit ma ocet jabłkowy i schudłam nie za duzo ale dopiero zaczełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarabeusz
cze czy ktoś mógłby mi napisać jak stosować ocet jabłkowy? czy napewno nie szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina ...
czemu już nie piszecie,ocet wam nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaska
slyszalam dużo dobrego na temat octu jabłkowego.. procedura taka jaką Panie opisaly wyzej: łyżka octu na szklankę przegotowanej letniej wody + łyżka miodu naturalnego, przygotowane wieczorem. Pić rano na czczo. Podobno bardzo dobrze dodać do tego łyżeczke wyciągu z pestek greiphruta: kilkanascie lub kilkadziesiąt pestek zalac spirytusem i odstawić na 3 tyg. w ciemne miejsce wstrzasając czasami. Tylko moje lenistwo, niesystematycznosc i dotychczasowy brak jakiś dolegliwości spowodowały ze jeszcze nie wzielam sie za kurację. Postanawiam jednak to zmienić. Dziś ide po grejphruty i ocet jabłkowy. Starsi znajomi, ktorzy stosowali ta kuracje są nią zachwyceni. Niesamowicie oczyszcza organizm z wszystkich toksyn i złogów, poprawia metabolizm i zbawiennie dziala na krążenie. Koniec z zimnymi stopami i dłońmi. Niestety na istniejące już żylaki nić oprocz chirurga nie pomoże :( ale kuracja ta nie dopuszcza do powstania nowych żylakow czy pajączkow. Slyszalam też o cięzkich poczatkach stosowania tej kuracji, kiedy wszystko z nas "wychodzi": niesamowite ilości luźnego stolca, dziwny zapach wzmożonego potu i wypryski. Ale to szybko przechodzi jak tylko wszystko się unormuje. Aha... jeszcze jedno: osobom pracującym " na kasie" albo nie mającym stalego i szybkiego dostępu do WC radze odłożyc tą kurację na czas urlopu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaa
Ja właśnie dzisiaj zaczynam zobacze mam nadzieje że bedą jakieś efekty jak tak to napiszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoretilka
A nie chce wam sie wymiotowac?? bo on smierdzi okropnie a smakuje jeszcze gorzej.. bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje od 2 tygodni nie widfze zebym schudla ale cera mi sie poprawila, pije go z ciepla woda i sokiem z limonki lub cytryny.... Na poczatku myslalam ze to przez nowy krem ale kremem ani regularnie sie nie smarowalam chodzilam spac w makijazu a ceraz bez syfow i nawet podladu przestalam urzywac... A co do kupy, to zadziej ja robie teraz niz wczesniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BArb444
Zaczęłam pić ocet,ale teraz nie wiem czy 1 lyżka czy 2 nz szklanke, różnie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam pić ocet,ale teraz nie wiem czy 1 lyżka czy 2 nz szklanke, różnie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam ocet jabłkowy i co mogę powiedzieć?Likwiduje celulit już po miesiącu stosowania,włosy o połowę mniej wypadają,cera poprawiła się,nie byłam spuchnięta po nocy i chyba czas najwyższy wrócić do octu.Mało tego,stawy mniej bolą rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy dziennie pijecie ocet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam 3x w tym na czczo,przed obiadem pół godziny i przed snem bezpośrednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed snem ? a nie przed kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa176
dziewczyny a jakiej firmy jest najlepszy ten ocet?? chcę schudnac mam problemy z cerą i zaczynaja mi wychodzić zylaki więc myśle że ten ocet to coś dla mnie:) A I ile razy dziennie mam go pić? tylko rano na czczo? czy pożniej też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa176
napisze mi ktoraś jakiej firmy ten ocet kupić? bo idę do galeri i bym sobie go kupiła. wiem że w tesco jest firmy kamis i firmy tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam taki niemieckiej firmy w zielarskim sklepie na a sie zaczyna ale nie pamietam nazwy jutro po niego pojde to jak cos to napisze 16 zl 750 ml w rosmanie tez jest dobry ponoc ale nie kupowalam jest tanszy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,przed snem bezpośrednio:).A ocet kupicie najlepszy w rossmanie,jak jest promo,to idzie po 7,50 a bez coś około 12 zł za 750 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w zielarskim , bo specjalnie jechac mi sie nie oplaca bo z biletami drozej mi wyjdzie w rossmanie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze jade na zakupy do rossmana ale zawsze zapominam kupic wtedy ocet :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
octim+konserwant:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×