Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamus74

karmię piersią, ale chcę dokarmiać mlekiem modyfikowanym

Polecane posty

Gość kamus74

No i mam problem, bo moje pogodne dziecko na sam zapach mleka wyje wniebogłosy. Jak przekonać go (to synek - ma 5 i pół m-ca) do picia mleka? Przetestowaliśmy już 4 mleka - NAN HA, Humanę, Bebiko, NAN 2 - zawsze taki sam efekt. Chcę nadal karmić piersią, ale wróciłam do pracy, a tam nie możliwości ściągać mleka. Wieczorem ściągam max 100-120 ml. To już za mało. CO ROBIĆ??? Pozrawiam, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr
mieszaj swoje z modyfikowanym stopniowo zmieniając proporcje; moxna tez sprobować podawać łyżeczką ponieważ niektóre dzieci na piersi nie lubią smaku gumy ; ale raczej nie rezygnuj z karmienia całkowicie ;powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamus74
Mieszałam ze swoim, ale młody nie dał się oszukać. Najpierw w proporcji 50:50, potem 70:30 z przewagą swojego - wyczuł od razu... Postanowiłam, że w ciągu dnia karmiony będzie obiadkami, deserkami i pojony soczkami, a mleko będzie dostawał rano i po 16. Ostatecznie nie ma mnie max 8 godzin. Czy to dobra decyzja - nie wiem, ale za 5 tygodni idziemy do lekarza i wtedy zobaczę, co z jego wagą. Ale dzięki za radę! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam takiego problemu ale moja kuzynka dokarmiala z tym ze robil to ktos inny ona na ten czas wychodzila bo amluch w jej obecnosci nie chcial pic, z modyfikowanych polecam osobiscie Bebiko Omneo ma troche smak podobny do naszego mleka jest mniej slodkie mozesz wyprobowac a nuz zasmakuje zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angella5
Ja mam takie sam problem. karmie juz 9 miesiac i chce przestac. teraz odciagam sobie 3 razy po 200 , ale od wrzesnia chce dawac malej mleczko w proszklu. i tez nawet lyka nie wypije. juz nie wiem co robic. wyprobowalam mieszanie i wszystkie mleczka i nic. a mam jeszcze tydzien ,bo tez ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×