Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama 2 latki

w potrzasku milosci dzieciecej

Polecane posty

czy zdarzylo sie Wam zostac gdzies zablokowanym, zatrzasnietym badz zamknietym przez wlasne dziecko? oto moja dzisiejsza historia doslownie sprzed kwadransa poszlam wieszac pranie a corcia zrobila mi papa i zamknela balkon, wsyztsko byloby ok gdyby go zamknela tylko przez dociskanie (mamy klamke z drugiej strony jeszcze) ale nie ona po porostu przekrecila klamke i zamknela mnie na amen... prosilam ja kochanie otworz drzwi mamusi a ona na to NIE i swoje PAPA no to ja dawaj kombinowac jak sie wydostac, telefony poza zasiegiem nikogo znajomego nie widac, ale zobacyzlam uchylone okno (tak do gory) no to dawaj kombinowac jak przesadzic przez nie reke zeby otworzyc drugie, otwierajac mala czesc okna musialam uwazac zeby nie zrzucci lampy ani kaktusow, udalo sie w koncu je otworzyc no i nawet przez nie sie przecisnelam dobrze ze troche schudlam bo bylaby jeszcze katastrofia hihihih. Niunia byla mocno niepocieszona ze mama wyszla z balkonu i nie ma do kogo przez okno juz stukac i papa krzyczec... usmialam sie jak glupia ... a swoja droga nigdy bym nie wpadla ze 2 letnie dziecko potrafi odwinac taki numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle
mnie nie zatrzasnelo dziecko tylko samo sie zatrzasnelo w lazience musialam szybka wlazic a to tez byly akrobacje nieziemskie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz kobieto
jeszcze malo widzialas dzieci potrafia takie rzeczy o jakich nam sie nie snilo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratwa
o w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, co też takie dzieciaczki wymyślają. Może trzeba zacząć chodzić z telefonem komórkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×