Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karuś

samotna matka

Polecane posty

Chciałaby prosić was o pomoc, a dokładniej o klilka informacji. Prawdopodobnie jestem w ciąży (bardzo duże prawdopodobieństwo) i oprócz tego że jestem w małym szoku, to zaczynam po mału zastanawiać się co mam zrobić. To że urodze nie podlega dyskusji. Nie jestem mężatką, choć jestem zwiazana z ojcem dziecka. Nie chcę jednak wychodzić za niego tylko z powodu dzidzi. I tutaj pojawia się pytanie, czy jako samotna matka moge starać się o jakieś dofinansowanie? Nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje? Bardzo proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiąc nie wiem moja wiedza na ten temat jest nikła spotkałam się tylko z brzydkim okresleniem \"zasiłek na dziecko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiąc nie wiem moja wiedza na ten temat jest nikła spotkałam się tylko z brzydkim okresleniem \"zasiłek na dziecko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś =.>moja kolezanka miala podobna stuacje. Byla z ojcem dziecka, mieszkali razem, ale dodakowo dostawala od opieki spolecznej ok 100zl miesiecznie przez pol roku pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Czy kobieta pracująca w czasie ciąży i po porodzie także może otrzymać taki zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna, ale to chyba dot. tylko koiet bez pracy. Przynajmniej tak bylo z moja kolezanka, ktora konczyla wtedy LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaaaahhhhhaaaaahhhhhhaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) rowniez pozdrawiam i zycze duuuuzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna mama
Od urodzenia dziecka jesli nie bedziesz pracowala przysluguje Ci jednorazowo 500 zl na tzw.wyprawke dla dziecka i co miesiac po 210 zl. Jest to tzw.zasilek dla rodzicow samotnie wychowujacych dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję. Jestem odrobnę zagubiona i staram się nie rozklejać. Tym bardziej jestem wam wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję. Jestem odrobnę zagubiona i staram się nie rozklejać. Tym bardziej jestem wam wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto takie stare posty wyciaga co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz oszukiwać państwo? Podaj kochasia o alimenty a nie będziesz strugać samotna matke oszustko i ciagnac zapomogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×