Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrówka3

Ważne

Polecane posty

Gość Mrówka3

W jaki sposob ginekolog sprawdza czy kobieta jest w ciązy?? Przez USG czy jakoś inaczej? Ide niedługo po tabletki antykoncepcyjne, ale nie wiem czy już nie jestem w ciąży. Czy przez zwykłe badanie ginekologiczne może sie kapnąć że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powtarzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka3 ..rozwalilas mnie calkowicie ...!!!:D:D:D ..ide sie pochlastać..!!:D ..na mój gust ..ginekolog powinien sie \"kapnąc \" ..tak na oko :D ...albo i nie ..!! ..i co wtedy zrobisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powazna odpowiedz
Lekarz nie "kapnie" sie ze jestes w ciazy (no chyba ze znaczaco wiedac juz brzuch:D). Przez takie zwykle badanie sie nie da. Musialby Ci to USG zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka3
Nie no brzucha nie widać, nie wiem czy wogóle jestem w ciąży. Na wszelki wypadek sie pytam. Współzyłam 2 tygodnie temu więc stąd to pytanie. A co by sie mogło stać gdybym jednak była w ciązy i nie wiedząc o tym zaczeła brać pigułki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Polka 6
Ty to chyba troszkę głupiutka jesteś? Ile masz latek? a powiedz jeszcze, że się wogóle nie zabezpieczałaś? Gdybyś zaczęła brać tabletki będąc w ciąży to: mogłabyś urodzić potworka, wykończyć się albo w najlepszym razie - poronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka6
Nie jestem głupiutka tylko z czystej ciekawości się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powazna odpowiedz
Jesli wspolzylas 2 tygodnie temu to najlepiej kup test ciazowy bo USG jeszcze nic nie wykryje. Najlepiej idz dzisiaj do apteki i jutro bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
lekarz moze spokojnie wykryc ciaze w 7 tygodniu, ale napewno nie w 2 nawet usg dopochwowe wykrywa dopiero w 4 :) nie musi byc widac brzucha!!! brzuch widac w 4 miesiacu . moze wstrzymaj sie z tabletkami jeszcze dopoki pewna nie bedziesz :) mam opakowanie po tabletkach logest i nie ma tm napisane ze te tabletki moglyby zaszkodzic ciazy jezeli by sie przytrafila. powiedz lekarzowi o ewentualnej ciazy a wtedy on ci wszystko dokladnie powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka3
Dziekuje za odpowiedzi A z tabletkami się wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już mogłaś się wstrzymać z odświeżeniem do przyszłego roku, byłaby okrągła rocznica pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×