Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strcla

Antykoncepcja po ciąży?!!!

Polecane posty

Gość Strcla

Szukam najpewniejszej metody poza prezerwatywami. Słyszałam coś o tabletkach Cerazzete, które można stosować nawet karmiąc piersią ? Czy któraś z was je stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik3
ja po ciąży założyłam wkładkę domaciczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastosowalam depo provera i to byl moj najwiekszy zyciowy blad, przeczytaj na forum wlasnie o depo proverze, same negatywy co do cerazette przyjmuje je moja przyjaciolka i jest zadowolona, w miare bo ma problem ze zrzuceniem pociazowych kilogramow co do wkladki zalezy za ile chcesz znowu dzidziusia bo wkaldka to na 5 lat jest z reguly. no i niestety moga sie zdarzyc wpadki przy wkladcetak samo jak przy prezerwatywie tyle ze przy wkaldce to ciaza wysokiego ryzyka jest. pozdrfawiam i zycze wlasciwej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strcla
Dziękuje bardzo zdecyduje sie chyba na tabletki zbędne kilogramy to nawet mogę przeżyć a nie wyobrażam sobie żebym zaszła teraz w ciąże miesiąc po porodzie. Zwłaszcza że rodziłam cesarką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz brać żadnych środków, które zawierają hormony jeśli karmisz piersią więcej - WWW.LMM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacla
naturalne metody planowania rodziny mnie nie interesują bo poprostu im nie ufam nigdy ich nie stosowałam i wiem że jesli teraz bym zaczeła to mogę wspólżyć przez jedynie 3 do 5 dni w miesiącu przez rok aż pokładnie poznam swój cykl a to mnie nie urządza bo mam większwe potrzeby seksualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainka
proponuję szczepionkę antykoncepcyjną 50 zł, na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam Cerazette przez pół roku po urodzeniu dziecka-byłam bardzo zadowolona. Podczas ich stosowania nie ma miesiączki!!!Hura!!Jednak czasem miałam złudne wrażenie, że mogę być w ciąży. Stosuje sie je przez 28 dni bez przerwy. Są pewne ale dosc drogie kolo 40zł.Polecam matkom karmiącym-więcej pokarmu!!!Nie mają żadengo wpływu na rozwoj dziecka i nie przenikają do pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerazette
Brałam cerazette przez pół roku po urodzeniu dziecka.Karmiłam przy tym piersią!Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek polecam je wszystkim.Przy ich braniu nie masz miesiączki, tylko czasem ja mialam złudne wrażenie że jestem w ciąży (to właśnie przez brak okresu).Po nich nie tyjesz i nie masz zbędnego owłosienia. Hormon nie przemnika do pokarmu więc dziecko jest całkowicie bezpieczne!!Bierze się je przez 28 dni bez jakichkolwiek przerw. Cena ok 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek37
ja stosowałam tabletki cerrazette. zaczęłam póltora miesiąca po porodzie i stosowałam dopuki karmiłam córcię piersią czyli przez kolejne półtora roku. nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam je. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek37
dodam jeszcze, że z tego co wiem to cerazette sa jedynymi tabletkami antykoncepcyjnymi, które można stosowac karmiąc piersią, bo nie przenikają do mleka matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serudzko
a slyszalyscie o zastrzyku anty na 3 miesiace?? podobno tez jest polecany ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 20
witam chciałam się dowiedzieć o tym kiedy po ciąży można zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne. Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w zieleni....
Mi mój gin stanowczo odradził cerazette,twierdząc,że np chłopcy karmieni piersią mogą później być bezpłodni,bo przyjmują z mlekiem żeński hormony i założyłam spiralę,z której też nie jestem w 100% zadowolona,bo krwawie między cyklami a miesiączki mam bardzo obfite.Widać nie ma idealnej metody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekałam z tabletkami
anty aż skończę karmić. Bałam się Cerazette właśnie przez to co napisałam poprzedniczka o chłopcach. Teraz biorę yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki pan taki kram
Kobieto w zieleni zmień gina czym prędzej, ile on ma lat? Nie wiesz dlaczego gin ci zalecił spiralę ? Bo więcej mia z tego kasy ! Dałaś się nabrać. Tabletki jednoskładnikowe typu Cerazette można zacząć stosować już kilka dni po porodzie, a każde inne dwuskładnikowe po zakończeniu karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cerazette brałam żadnych problemów nie było, kilogramy po ciążowe tez znikały w szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się najpierw na prezerwatywy, a kiedy płodność wróciła kupiliśmy Cyclotest - to komputer cyklu do metody objawowo-termicznej. Metoda zdrowa, skuteczna więc spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×