Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szperaczka netowaa

300zł za 15 szt ubranek?

Polecane posty

Chyba kogoś Bóg opuścił dawać 300 zł tylko za 15 sztuk!!!!!!!!!!!!!! hehe dobre dobre:) w dodadtku nie są takie ładne przynajmniej mi się nie podobają za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedfz
Porąbani ludzie !!!! Te ubranka nawet nie są śliczne. Zwykłe szmatki z metką znanej firmy. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Polsce za nowe dam mniej niż te tu na aukcji używane... ludzie chyba cen nie znają ale naiwni hihi;) Ja kupiłam raz taki zestaw dla chłopca prawie nowe za 500zł ale 63 szt!!!!!!! w tym z metkami nowe były!!!! i same konkrety!!! a tu nic nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojaczka
ja ostatnio kupilam podobny zestaw, ale za 46 sztuk dalam 140 zl 300 w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie same marki jak Next czy coś kupicie za grosze w lumpeksie powaga i to za 1 zł za 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak marka Next
to latwo naiwnych nalapac...a tego typu ciuszki Next mozna kupic w lumpkach za parę groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak marka Next
hehe, jak widze to samo zauwazyla Carmen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za uzywnae dac 300 zł :O chyba żartujesz i w dodatku jakies nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie az tak drogo
zestawy nie ida :D a plaszczyka w tsanie diealnym na pewno w lumpeksie za 1-2 zl nie kupisz. Mozna tak mowic jak sie nie chodzi i nie kupuje :D tylko opinie bierze z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja czesto do sh
i wprawdize nie kupuje dziecięcych ciuszków ale widzę swietne ubranka, nieraz nówki za 2-3 zł w dniach gdy są przeceny. wiec i ładny plaszczyk dla dziecka da sie kupić wtedy za nie więcej niz 5 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mozna za tyle kupic .... gdybym niechodziła to bym tak nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja czesto do sh
* chodzę do sh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj wiele
z takich aukcji jest sztucznie podbijanych przez znajomków czy rodzinkę:O najlepsze jak nikt wiecej nie da i taka ciotka czy kuzyn wylicytuje dla siebie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to jakaś znajoma wylicytowała może miała wobec tej osoby dług:) Normalny obcy człowiek w życiu by nie kupił 15 sztuk za 300zł... Ja pitole... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chodze i dniach przecen
zostaje byle co, na pewno nie rzeczy nowe, z metkami, czy jak nowki, moze u ciebie sa takie super rzeczy po 1 zl, to warto kupic :) ale u mnie nie ma za taka cene. Sa ladne zreczy ale sa duuuzo drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli na sprzedazy
takiech ubranek mozna zrobic niezly interes:P no nic, trzeba sie bedzie wybrac do sh, poszperac, kupic za grosze a potem zrobic ładną, chwytliwą prezentację i sprzedac na all o wiele drozej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Wawa N
znowu jakieś zołzy zazdrosne.. żal Wam dupe ściska że to nie Wy sprzedajecie??? Wy za to płacicie?? żenujące jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby odezwala sie
jakas handlara z allegro?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam kilka takich
co to wlasnie łażą po lumpeksach, kupują tam ciuchy a potem opylaja za kupę kasy na allegro. W zasadzie do nich nic nie mam ale śmaic mi sie chce z tych ludzi, ktorzy płaca tyle kasy za rzecz, ktorą mozna kupic w lumpku za 4-5 zł:D kiedys myslałam, zeby tez sie w to bawic ale mi sie nie chce. Jak kupuje w sh to tylko dla siebie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się ten zestaw podoba
i dałabym za niego 300 zl ale nie więcej. W lumpeksie nie zawsze się coś fajnego znajdzie na dany rozmiar i w moim są rzeczy wycenione i za płaszczyk trzeba liczyć 30-35 zł wiec nie mało. Ale ja nie kupuje ubrań na allegro bo raz się skusiłam i zdjęcia były ewidentnie obrobione w jakimś programie bo rzeczy dostałam sprawne i poniszczone. W ciucholandzie przynajmniej widzę co kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się ten zestaw podoba
a porównanie zestawu na 12-24 z zestawem 3-6 jest dla mnie śmieszne. Na takie malutkie dzieci to u mnie w ciucholandzie jest zatrzęsienie nextów H&M i innych. Na przedszkolaka już ciężej coś dostać bo wiadomo, ze dzieci w tym wieku niszczą ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda do roku w sh
sa ladne iuszki ale potem trudno cos znaleźć i na pewno nie po 1zl... wtedy to szkoda gadac, przeciez wlascicielom w sh tez tgo musi sie oplacac, w iektorych rzeczy sa wycenione i po 35, 40zl, nawet na wage to sa po 55 zl (przykladowo) a plaszczyk nie wazy malo, duzo rzeczy zniszczonych, naprawdę trzeba sie nachodzic i poszukac,a mozna i tak nic nie znaleźć takiego jak sie szuka (wiadomo, duzo jest szukajacych a ladnego towaru mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×