Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WhiteFaerie

Dziwna wydzielina?

Polecane posty

Ostatnio zauważyłam, że na bieliźnie zostają białawe ślady. Często podmywam się wodą i na palcach zostaje mi biaława wydzielina podobnej konsystencji do białka z jajka lub wygląda to jak drobniutkie białawe kluseczki. Jeśli miało by to jakieś znaczenie to z chłopakiem kochamy się z zabezpieczeniem (prezerwatywa) w miarę regularnie pomijając dni płodne. Wiecie może od czego się to bierze ? Prosiła bym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ta wydzielina przypomina surowe białko jaja kurzego, to jest to śluz owulacyjny (płodny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest to mleczno biała wydzielina czy przezroczysta? Przezroczysta oznacza owulację, mleczna to śluz niepłodny, który występuje przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dobrze zrozumiałam opis tej wydzieliny, to może być po prosty drożdżyca - zakażenie grzybicze. idź do ginekologa, przypisze ci globulki, najprawdopodobniej Clotrimazol, do tego pij dużo jogurtów. drożdżyca łatwo się leczy i wiele kobiet ją łapie. nie martw się, to nic groźnego, ale wyleczyć trzeba :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinci
jak kluseczkowata, to duże prawdopodobieństwo grzybicy, zwłaszcza, jeśli sie podmywasz kilka razy dziennie...Wypłukujesz naturalną florę bakteryjną pochwy, wtedy o infekcję nietrudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest właśnie koloru zbliżonego do mleka. Może mieć na to wpływ płyn do higieny intymnej ?? Używam Cleanic intimate z wyciągiem z rumianku i kwasem mlekowym. Często po nim miałam takie lekkie uczucie pieczenia. Wcześniej używałam Lactacyd Femina i nic mi po nim nie było co więcej był świetny, nie miałam po nim żadnych problemów. Co zrobić żeby uniknąć nawrotu tej przypadłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy to może mieć wpływ na przesunięcie się okresu ? Powinnam mieć w poniedziałek jednak jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim od paru miesiecy mam maly okres to znaczy mniej obfity niz kiedys i trwający 3 dni a zawsze mialam 6 dni. Do tego jakis czas temu z mojej pochwy wydobylawa sie brązowa, gesta wydzielina a teraz zauwazylam plamienie na bieliznie jest niewiele krwi ale jednak jest nigdy tak nie mialam mam 21 lat nie biore zadnych tabletek takze nigdy sie nie kochalam czy ktoras z kobiet tez tak kiedys miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×