Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studio QQ

ARCHITEKT WNĘTRZ

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze sądziłam że obsługa architekta to fanaberia dla najbogatszych ale okazuje się że niekoniecznie. Nam kuchnię urządzało biuro Lux Interiors i wcale jakoś super drogo to nie wyszło. Na ich stronie luxinteriors.com.pl jest cennik, mają rózne pakiety można dla siebie dobrać optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllla

Projekt oczywiście jest ważny, bo pozwala przewidizieć to, co sie wydarzy w domu czy mieszkaniu. Ja polecam wejść na stronę domzcegly.pl i zobaczyć naprawdę fajne realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważny jest efekt końcowy takiego nie zrobi nam osoba bez doświadczenia. Tu potrzebna jest profesjonalna firma np. taka jak      //< a href=\"http://mgarchitekci.pl\"> MGArchitekci.pl //< /a> Już przez to przechodziłem i lepiej brać w opcji projekt wnętrza wraz z montażem i meblami w pakiecie. Tak po prostu wyjdzie nieco taniej, tym bardziej, że część mebli na pewno musi być zrobiona specjalnie na zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Można znaleźć architektów w rozsądnej cenie, trzeba tylko zrobić rozeznanie i poszperać odnośnie opinii w internecie. Moja mama tak zrobiła i zdecydowała się architekt wnętrz lublin. Genialne projekty, szybka realizacja i świetna współpraca, byłam z mamą na spotkaniach i pan architekt potrafi się wsłuchać w oczekiwania klienta. Cena jest adekwatna do jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×