Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DuzyMaczek

Botox n migrenę

Polecane posty

Gość DuzyMaczek

Chciałam zapytać Was o botox. Czy słyszałyście o możliwości używania go w walce z migreną? Moja mama ma prawie 40 lat. Od dłuższego czasu narzeka na powracające bóle głowy. Widzę że ją bardzo męczą. Prawie codziennie musi sięgać po jakieś tabletki.... O botoxie na ból głowy słyszała przy okazji wizyty u kosmetyczki. Zastanawiam się tylko czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65
napewno chodzi o botox?? przecież go się używa do wygładzania zmarszczek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksss
Podobno działa bardzo dobrze, tyle, ze dość krótko, a cena jest wysoka. Sama jestem leczona botoxem na bruksizm i problemy z okluzją. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale zaryzykowałam i jest poprawa. Musi znaleźć lekarza,który zna się na rzeczy i nie kierować się niestety ceną. Ja sama długa szukałam lekarza, który wie o co chodzi i zastosuję sporą ilość preparatu (tylko wtedy pomaga), a wiem, ze w migrenie stosuję się go jeszcze więcej, więc cena może wynosić nawet ok 2 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oroszko
Botoks jest substancją która rozluźnia mięśnie, więc zastosowany w miejscach w których mięśnie są napiętę, faktycznie może powodować rozluźnienie i mniej intensywny ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzyMaczek
Dzięki za odpowiedzi! Sama znalazłam jeszcze inne artykuły na ten temat. Chyba taki zabieg jest lepszy od ciągłego brania tabletek na ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65
jestem zaskoczona! ;p nie slyszałam wcześniej o takim rozwiązaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomalaga
Chyba coraz więcej osób ma problem z nawracającymi migrenami nawet tych bardzo młodych. Pewnie przez stres i złą dietę. Dobrze, że technika idzie do przodu bo ziołowe herbatki i leki nie zawsze pomagają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oroszko
Dokładnie! Może i ostzykiwanie się botoksem nie brzmi zbyt przyjemnie ale przecież trucie się tabletkami bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbena097
Pamiętajmy o naparach ziołowych :) Bardzo skuteczna jest melisa, mięta i miłorząb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOPHIA
serio można leczyć migrenę botoxem? a czy zabieg trzeba powtarzać czy wystarczy jeden albo jakaś seria i migrena znika na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika28
Moja znajoma po porodzie miała straszne ataki migreny i właśnie zdecydowała się na leczenie botoxem. Mówi, że jak ręka odjął :) Także to na pewno działa tylko pytanie na jak długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubci0
łał, niesamowite jak to teraz idzie do przodu. ludzie się nabijają z tych gwiazdek, co to się wszędzie obstrzykują jakimiś substancjami, a to może wyjść nawet na zdrowie :D ale no właśnie, na jak długo wystarcza taka kuracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptico
Hymmm, na zmarszczki to maksymalnie kilka miesięcy, bo botox sie potem wchłania i zabieg trzeba powtarzać więc wychodzi na to, że z migrenami podobnie, kilka miesiecy i powtórka. Czyi troche droga zabawa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę nadal wśród części kobiet panuje przekonanie, że botoks to jedynie na zmarszczki, a przecież z jego pomocą leczy się zeza, spastyczność, nietrzymanie moczu, nadmierną potliwość i migrenę. Botoks faktycznie działa jedynie albo aż przez ok pół roku później należy powtórzyć zabieg ale podtrzymania efektu, jednak z każdym kolejnym zabiegiem efekt utrzymuje się nieco dłużej. Z pewnością jest droższy niż tabletki jednak ile można się truć tabletkami, wg mnie warto spróbować. A dla tych Pań co sądzą, że botoks to jedynie na zmarszczki polecam artykuł: http://beautyexpert.pl/10-rzeczy-ktorych-nie-wiedzialas-o-botoksie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×