Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałabym być idealna

Polecane posty

Gość gość

wtedy wszystko byłoby proste wystarczyłoby po prostu obok NIEGO przejsc, a nie mógłby już beze mnie żyć A tak? mam 32 lata i przegrałam życie. Jestem nikim, zarabiam ochłapy, siedzę na garnuszku rodziców, wygląd porażka. Zaplanowałam kilka miesięcy temu swoje samobójstwo i czasem myślę, że tylko ono jest słusznym wyjściem. Nie mam dłużej siły cierpieć, a przecież kiedyś będzie gorzej. Będę stara, niedołężna i sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Powinnaś być dumna z tego, że w wieku 32 lat jesteś dziewicą kotku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowałaś i co to jeszcze robisz gałąź sie urwała czy rybak cie wyciągnął z rzeki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, może chcesz popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie 32l co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę na priv, pisz na dziewicabezwianuszka1234567890987654321@pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antil
faktycznie, gdyby temat należał do tak zwanych śmiesznych i na poczekaniu wymyślonych to napisałbym, co zrobiłaś z poprzednimi absztyfikantami i gdzie są, czy w szafie a może pod łóżkiem lub zakopani w piwnicy ? ale z tego co czytam to faktycznie masz problem , tak czuję, że 'serducho' masz gorące i bardzo pragniesz aby poznać fajnego i normalnego faceta aby się związać na stałe i założyć rodzinę , jak wiemy, zaliczyć Maturę to stanowi problem dla wielu osób ale zaliczają, studia zaliczają i kierunki, po których pies kulawy nawet nie szczeka a pracy nie znajdziesz bez znajomości , doktoraty zaliczają a tematy są w stylu: czy krowa pasiona na łące daje więcej mleka od krowy , która jest pasiona w profesjonalnej oborze ale do tej pory nie wymyślono patentu na 'szczęście' ! tysiące kobiet w Polsce zaliczyły doktoraty z różnych dziedzin , doktoraty BEZ SENSU , doktoraty z 'dziwnych kroków' jak powiadają Anglicy ale doktoraty zaliczyli , natomiast NIKT w Polsce do tej pory NIE zaliczył doktoratu ze związku partnerskiego lub małżeńskiego a dobrać sobie partnerkę/partnera to jest mimo wszystko najtrudniejsza sprawa w życiu ! to dobrze, że chcesz być idealna ale czy faktycznie szukasz 'idealnego' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
nikt nie jest idealny, ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
idealny tzn. z dużym kusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antil
idealny to znaczy wzorowy i czasem pod pantoflem kobiety dla którego rodzina jest najważniejsza i razem-wspólnie z partnerką /żoną/ podejmują decyzje odnośnie kolejnego dnia i przyszłości, czyli PLANOWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 koła minimum. I tak umrzemy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli normalny jak sie teafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antil
PLANOWANIE ! czyli partner się UMAWIA z PARTNERKĄ , że w weekend idę pograć w tenisa albo z kumplami pójdę nad jezioro i powędkujemy, kobieta się Umawia z partnerem, że w sobotę pójdzie na zakupy 'szmatowe' razem z kumpelami i może jakąś nową kieckę i buty na wiosnę sobie kupi i torebkę , to wszystko jest zrozumiałe i powinno być zrozumiałe, pod wieczór kobieta wystrojona pokazuje się partnerowi i opowiada, zobacz mężu jaką mam piękną sukienkę i buty ! a facet opowiada, zobacz żonko i moja partnerko, jakie cudne ryby złowione dzisiaj w stawie mam smażone prosto z patelni ! mam czerwone wino a po kolacji będzie fajnie , czyli co będzie po kolacji, jak sądzicie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mecz w telewizji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Órwana  z  choinki
Wiele się może w Twoim życiu zmienić, a to zależy w dużej mierze od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antil
po kolacji przy czerwonym winie milion pięknych i zadbanych kobiet powinno się zgodzić na zwyczajne i normalne bzykanko ze swoim partnerem ! z facetem do tańca i do różańca, w tym momencie, jeżeli kobieta odpycha faceta w trakcie kolacji przy świecach to zwyczajnie jest chora na umyśle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od świec może się chałupa spalić i po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antil
jak wiadomo, wiele kobiet 'biernych' oczekuje na swojego wybranka, czekają aż się 'coś' wydarzy , kobiety w wieku 30 lat są z doktoratami i samotne, nadal czekają , same nie wiedzą na co czekają , zdobyły Doktorat , mają jakąś tam pracę za grosze , kredyt na własne mieszkanie do spłacenia i własne auto ale NIC nie mają własnego , nawet rodziny własnej nie mają , wraca po pracy do mieszkania kupionego na kredyt i spłaca długi do Banku , posiada wiedzę, że tak będzie przez kolejne 20 lat, do tego mieszkania kupionego na 'kredyt' czasem zaprosi na zapiekanki ale gdy wypyta faceta o jego pracę i zarobki a okaże się, że facet jest jakimś tam dekarzem albo frezerem albo elektrykiem to kobieta błyskawicznie takiego faceta wygoni , kobiety aspiracje to jest chirurg albo weterynarz albo oficer WP , tak, mundurowy to ma wygląd i z mundurowym to jest przyszłość, a w noc Sylwestrową pokazać się z mundurowym to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Fajnie, że się odezwaliście :) Dzięki. Maturę zdawałam rozszerzoną, dostałam się na studia... ale coś mi się stało (miałam lęki) i zrezygnowałam z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst z meczem i zapłonem chałupy 10/10 :D humor i mnie został ciut poprawiony :D a też przegrałam życie (wiele osób tak czuje w dzisiejszych czasach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cieszę się. Przegrywow jest więcej niż mogloby się wydawać więc się pociesz. Nie każdy ma to na mordzie wypisane jak fajfus z kafe np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpionadrink
a moim skromnym zdaniem, setki a może nawet tysiące facetów w wieku 30 lat i powyżej 30 lat chcą i pragną założyć własną rodzinę , obstawiam, że wielu z tych facetów ma lub posiada dziecko z jakąś kobietą i na dziecko płaci spore alimenty , w Sądzie Rodzinnym faceci dostali zdrowo w 'kość' i muszą płacić na swoje dziecko lub 'dziecko' , któremu nadali własne nazwisko a Matka 'dziecka' co chwilę żąda w Sądzie od faceta aby płacił coraz więcej na 'dziecko' , które nie jest dzieckiem tego faceta a facet honorowo płaci na dziecko , minimalna ilość facetów sprawdza i zadaje pytanie do Sądu, czy dziecko jest moje ? płacą alimenty bez żadnej dyskusji ! a co zrobić z kobietą, która ma 30 lat i jest powiedzmy starą panną ? jeszcze się zdarzają kawalerowie w wieku 30 lat , którzy skaczą z kwiatka na kwiatek ale większość ma za sobą przeszłość w różnych związkach, kobieta wyrzuciła absztyfikanta i poszedł mieszkać pod mostem, też tak bywa , nawet na Dworcu Centralnym w Warszawie można poznać wielu facetów z różnymi tytułami , czyli od chemika i elektryka lub hydraulika aż do inżyniera i doktoranta , wyrzuceni z własnych mieszkań i domów, powód ten sam jak zwykle, czyli sprawy ekonomiczne spowodował, że zbierają teraz odpadki żywności w śmietnikach , 99 procent takich przypadków to działanie kobiety, że SPECJALISTA teraz zbiera śmieci i odpadki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu bajkopisarzy tez tak konczy..nie pocieszaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę skontaktuj się najpierw z psychologiem bądź psychiatrą, myśli samobójcze to już bardzo poważna sprawa. Ja mając 20 lat czuje się tam samo jak Ty teraz, co mi z młodości kiedy szczęścia brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj czy przedwczoraj jakaś 30 parolatka też zaplanowała swoje samobójstwo ale jej nie wyszło i teraz leży w szpitalu z poparzeniami 70% ciała po wybuchu gazu. Wątpię żeby o to jej w efekcie końcowym chodziło. Swoją drogą jak ktoś zamierza otruć się gazem to powinien pamiętać wcześniej wyłączyć prąd. Nie dość że dziewczyna rozpieprzyła kilka sąsiednich mieszkań to zamiast się skutecznie zabić, skutecznie zrobiła z siebie kalekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdz i sie usmiechnij do jakiegos faceta na ulicy .To dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dziękuję Wam 🌻 Nie mogę powiedzieć psychiatrze bo mnie zamkną na oddziale. 8 lat leczyłam depresje i nerwice. Akurat mój plan jest perfekcyjny. Nie ma możliwości przeżycia zderzenia z rozpędzonym pociągiem... Już tu kiedyś pisałam - daję sobie czas do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole byłam popychadłem. Grubą nieudacznicą, okularnicą z pryszczami. Byłam bita i upokarzana w domu. Matka znęcała się nade mną fizycznie i psychicznie. Kazała mi wybierać czym chcę dostać, do wyboru były różne rzeczy - kabel, skórzany pas z klamrą, kij od miotły, sznur... Jako dziecko padłam ofiarą pedofila w piwnicy pod własnym mieszkaniem. Jako nastolatka zostałam zgwałcona przez własnego kuzyna. Potem trafiłam na faceta 14 lat starszego. Chlał, zdradzał, bił, brał mnie na siłę. Wieku 21 lat wypadek. Głupi wypadek, z własnej głupoty i po pijaku. Straciłam lewą nogę. Do szkoły po tym zdarzeniu już nie wróciłam. W życiu nic nie osiągnęłam. Chlanie, pobyt w psychiatryku. Ale nigdy nie złamałam prawa, nawet z głodu nigdy nic nie ukradłam. Żyję za 400 zł miesięcznie jak pies, obecnie od kilku dni na utrzymaniu u rodziny żebym na działce nie zamarzła bo znów mrozy. Zostało mi już powiedziane, że nie jestem mile widziana (nie dziwie się). Mam 33 lata. Jestem nikim. Dziękuję za uwagę. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym była piękna ciałem idealna to facet którego pragne byłby mój, a wszystkie jelenie padałyby mi do stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×