Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy adoptować Psa?

Polecane posty

Gość gość

Czy wziąć psa ze schroniska? Bardzo bym chciała, ale pracuje codziennie 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dobry pomysł, chyba, że ktoś do niego zajrzy jak będziesz w pracy i go wyprowadzi. Z nudów pies będzie niszczył wszystko, co da się pogryżć. Będziesz żałować, że go wzięłaś. Przemyśl sobie czy w razie potrzeby będzie cię stać na leczenie psa, opłacenie niezbędnych badań i karmy lecznicze. Pies może zachorować nagle, jak każdy z nas zresztą, z drugiej strony fajnie, żeby miał dom, ale trzeba dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zniechecaj jej...wiele psów jest samaych w domu 8 godzin,to nic zlego. Pogadaj z opiekunem schorniska niech ci wybierze spokojnego,ulozonego psa...a nie krnąbnrego wariata!.:) Ja meiszkam sama i moj spokojnie zostaje 8 godzin sam.Moj pies nicnie gryzie i nie niszczy.Mamy stały rytm dnia,spacer rano i spacer o 17 i on wie ze ja zawsze wrocę.Moze dwa razy w zyciu poporsilam sasiada zeby go wyprowadził. oczywiscie rozwaz,czy sie stac finansowo,czy wrazie twojego wypadku,smierci,wyjazdu ,wakacji masz co z psem zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23"36 no co ty wypisujesz, mnóstwo osób pracuje albo studiuje i nie ma ich po 8-10 godzin w domu a mają psy, pies potrafi się dostosować godzinami wychodzenia na spacer, tak samo jak zachowaniem w domu. Nie każdy niszczy pod nieobecność własciciela, tak jak i są psy co dewastują nawet jak dom jest pełen ludzi. Autorko, najlepiej jak pojedziesz do schroniska i powiesz jaką masz sytuacje, po wywiadzie co i jak, powinni Ci dopasować odpowiedniego psa i do Ciebie i do warunków. Potem oczywiście kwestia jak Ty i pies na zapoznanie się zaakceptujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są odpowiedzialni ludzie tylko męczyzwierze. Tacy, którzy zamykają psy same w mieszkaniu na wiele godzin, bez wyjścia na siku. Pies jest tak szczęśliwy, że aż szczeka i wyje z nudów. Gratuluję rozsądku i odpowiedzialności. Jedni zamykają psa w kojcu, żeby niczego nie zniszczył i nie napaskudził. Powinno się zamykać w klatce kennelowej za karę męczyzwierzy. Współczuję tym biednym psom takich właścicieli ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta same nie powiedzą, że mają głupiego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgs
Lepiej 10 godzin w domu ,niz 24 w azylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie!pies ktory wie ze ma na kogo czekac jest szczesliwy i nie ma co porownywac tego z kratami w schronisku.choc moja adoptowana jak wychodze i zostaje sama to ma taką mine ze wole nie patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem coś o psach
jak nie ma kogoś w domu z psem 24 na dobe to zapomnij o psie, to nie jest zabawka, pies wpada w depresje gdy jest godzinami sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pies nie wpadl w depresje, mimo ze jest wielką przylepą, czas ktory spedzamy razem wynagradza mu wszystko-jest mądrym stworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa odpowidzialnosci-NIE BIERZ PIESKA KTORY CI SIE PODOBA BO JEST SLODZIAK...ZAPYTAJ OPIEKUNA KTORY PIESEK MOZE BYC SAM W DOMU 8 GODZ.oPIEKUN WIE TO.ktory pies jest sfrytrowaną przylepą,a ktory jest opanowany i nic wpada we frustracje.:) Moj psiak jest sam czasami 8-10 godzin.Mieszkam sama. Oczywiscie 6:00 spacer ma i od rauz jak wracam tez.MOze 2 razy przez 5 lat byla kupa na podlodze.:) Moj psiak jest madry.Nie lubi byc sam.Czesto sie kladzie pod drziwami zebym nie wyszła :) .Ale jak widzi pewne moje stałe zachowania i komendy ktore mowie to wie ze wroce.I sam idzie lezec na kanape. Np gdy o 6:30 myje wlosy i psikam sie perfumamy i biore torebke ,mowię mu "ide do pracy,wroce".I on sam ucieka na legowisko i sie grzecznie kladzie. Wazne są przywyczajenia psa.stale takie same zachowania.stałe pory,stałe komendy.stałe rytuały.Nie jakies tam opowiesci "kocham cie,bede tesknic,badz grzeczny sratatata..." TYLKO krotko "zaraz wracam,":) I stale pory wychodznia,wracania itp. Czasami szczeka radoscnie gdy ja juz jestem przed blokiem,wiec chyba zna sie na zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psy Do Adocpji
Czy wziąć psa ze schroniska? Bardzo bym chciała, ale pracuje codziennie 8 godzin. - idealnie, 8h praca + max 2h dojazdy = 10h pies w domu. Myślę, że 90% psów tyle h jest min samotnie w domu. http://pionki.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej spytaj pracowników schroniska, który pies nie ma problemu z przebywaniem samemu. Polecam też tekst na http://opsie.pl dotyczący psów z schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×