Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dawid S.

Polecane posty

Gość gość

Zostawię ci dziś z rana pewną myśl, znalazłam ją na fb -spodobała mi się-pasuje: ,, Ludzie nie poznają się po to....by o sobie zapomnieć." Któregoś dnia zostawię ci moje myśli bądź szepty, bo bardzo mi Ciebie brakuje. Może nawet dziś nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałeś się ze mną od 4 miesięcy. Unikasz ze mną prywatnych rozmów, zablokowałeś mnie w kontaktach fb. Chciałam poważniejszej relacji miedzy nami, ale też nie będę na to czekać latami. Jeśli odważysz się na więcej z zamknięciem przeszłosci to skontaktuj sie ze mną. Wszystkiego dobrego. Ania B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię bardzo, ale czekanie i ochładzanie stosunków wszystko psuje. Albo jesteśmy dla siebie albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętaj, " bo tylko ona zna mój ulubiony film i kuma dobrze mój p**********y styl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani mnie nie trzymasz za rękę, a ni sie nie spotykamy, o wspólnym wyjeździe nie wspominasz, no coż ja od początku od pierwszego spotkania chciałam być twoją dziewczyną. Znamy sie tyle że wskoczenie na wyższy level uważałam za normalną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowa dziewczyna to ja nie chce być dla ciebie. Wróć jeśli kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zostawiam Ci motto na nocke "Nie słowa, ale spełnione obiet­ni­ce bu­dują zaufanie! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce być z Tobą na odległość, nie chce. Kiedy Ty zauważysz też mnie , a nie tylko będę Twoją kulą u nogi. Ide spac. Nie wiem kiedy tu wejde. znów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za długo się nie widzimy.Ja tak nie mogę już bez Ciebie. CHCE SPOTKAŃ !!! Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×