Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debile naokoło

Dlaczego jest coraz więcej ludzi DEBILI???

Polecane posty

Gość debile naokoło

koorfa, wszędzie z tymi bydlakami trzeba się pierdölić, czemu natura tego nie wyplewi do hooja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoim słownictwie widać, że jesteś jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debile naokoło
nie jestem debilem ale widze debili wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słownictwo nie ma nic wspólnego z zdrowym rozsądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
czy masz psychiczny uraz do facetów, ponieważ Mamusia tak powiedziała, że faceci to są gnidy, gnoje , bydło i świnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci odpowiem dlaczego jest coraz wiecej debili na tym świecie. 1) Bo robia ich nieodpowiedzialni ludzie po pijaku byle gdzie wiekszosc debili to wpady 2) Bo zamiast się edukowac i zgłebiac wiedze chodza ze swoimi rodzicami debilami do sekty gdzie wkladaja im do glowy szambo i modla sie do jakiegos nigdy nieistniejacego tffffuuuurce tego syfu 3) I moglabym tak pisac i pisac ale po co u mnie w klasie na 35 osob 30 to byli debile jak sie bliżej przyjrzec ich rodzicom to to tez byli debile ktorzy wyżej srali niz dupę mieli Szkoda strzepić języka najgorzej jak sie madry urodzi w głupiej rodzinie i w głupim tępym narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
kobiety wcale NIE są gorsze od facetów, popisują się często i gęsto coraz nowszymi 'tatoo' na swoim ciele , przybywa tych 'tatoo' , w sutkach jakieś złote szpilki, na vaginie założone kolczyki , w pępku koralik ze złota i chce być modna, wskoczy w sukienkę koronkową przed kolano i buty na obcasie, trochę oczy podmaluje, poprawi sztuczne rzęsy , szpony wymaluje w różnych kolorach i jest gotowa na podryw , czeka na absztyfikanta , a absztyfikantów brak, i zastanawia się nad powodem braku zainteresowania , przecież włosy długie, sukienka krótka, buty na obcasach ale jeszcze kobieta o tym nie wie, że faceci ze wsi się dogadali i uzgodnili , skoro już kilku facetom dała zdrowo popalić i nawet do bzykania się NIE nadaje, jest totalnie głupia i należy omijać bardzo szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło do skasowania
dlatego jest obecnie akcja sterelizacji bydła, chemia, GMO, szczepionki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debile naokoło
Ja_Dyzio 2018.04.25 czy masz psychiczny uraz do facetów, ponieważ Mamusia tak powiedziała, że faceci to są gnidy, gnoje , bydło i świnie ? >> jestem facetem debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×