Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobija mnie to, że im więcej zarabiam tym więcej państwo mi kradnie

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio ciągle dostaje podwyżki. Im wyższy zarobek brutto tym k****a więcej sobie państwo kroi na patologie i dzieciorobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Panstwo tlamsi bardziej ambitnych i przedsiebiorczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurka wodna co dalej.będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo wspiera nierobów taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym kraju lepiej byc bezrobotnym i naklepac sobie dzieciorów niz iść do uczciwej pracy i zarabiac na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze kooorfa twojej kochanej firmy nie wspiera ulgami podatkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara strefa jest odpowiedzia. Panstwo samo sie o to prosi. Bylbym praworzadnym obywatelem, chetnie placilbym podatki, wspieral budzet gdyby nie to, ze sporo kombinuje i ruszam glowa zeby zarobic troche pieniedzy, a panstwo polowe z tego zabierze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy se tu przyjechac napiertolic kocmopołów o zagranicznych inwestorach i juz trza płacic cwelom za to ze kogos łaskawie zatrudnia. potem sie tam pligna jakieś lacvhociągi twojego pokroju i im sie wydaje ze kogos koorfy sponsoruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy piertolita jak sie w tym kraju ma duze pieniądze to sie nie zapłaci nawet grosza. widocznie siedzicie na jakiejś ciepłej posadce u szefa na kolanach bo nie wiecie o czym piertolita. to jest raj dla cwaniaków i przekrętów. jakbyscie zarobili własna głowa to byście o tym wiedzieli. a ze nie wiecie to najwidoczniej z was banda cweli jest. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulgi podatkowe to dostają giganci a nie mikroprzedsiębiorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego musicie bulić bo taki jest los l********gów. ja jak zarobie to nie podziele sie nawet roszem z nikim chyba ze wejdzie ze mną w jakiś układ a i odebrać to co moje tez mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to dostajesz dotacje możesz kombinowac z vatem ulgami skończ smecic jak stara kooorfa która zaszła w ciaze bo nie wiem czy sie z ciebie smiac czy ci zajepac kopa w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfo piertolona jak mi jeszczer raz ze spamem wyskoczysz to ci nasram na bachora w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.36 wyrażaj się na poziomie jak chcesz konwersować z innymi. A po wtóre nie mierz wszystkich swoich miarą bo z tego co piszesz jesteś łachudrą i oszustem. Bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutujcie z chamem. To jakiś Seba, który prowadzi siłkę a na boku sprzedaje dragi małolatom. Po sposobie wypowiedzi się zdradza. Znam takich cwaniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego się nie robi nic oficjalnie, tylko mafia itp., hooj z tymi darmozjadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
nie pamiętam teraz tych kwot 'zerowych' odliczenia od podatku , czyli ile należy zarabiać w Niemczech lub u Helvetów aby żadnego podatku NIE płacić ale wg tych kwot 'zerowych' w Niemczech lub Helvetów to My Polacy nie powinniśmy płacić żadnych podatków zarabiając miesięcznie ok. 400 Euro brutto , czyli poniżej zapomogi dla ubogich 'ciapatych' z Syrii ! a z naszych zarobków zabierają aż 18 procent podatku , czyli Polce, Polakowi pozostaje w portfelu aż 300 Euro na życie i na cały miesiąc aby przetrwać ! a Syryjczyk przybywający do Polski śmieje się z Polaków , na tle Polaków wygląda na bardzo bogatego i jedzie do Niemiec po 700 Euro miesięcznie , które otrzyma za darmo a Polskę i Polaków z zarobkami miesięcznymi rzędu 400 Euro to ma głęboko w zadzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Po "wtóre" pajacu to forum o kupie i poziomu tu nie ma więc twoje pouczanie świadczy o mniejszej inteligencji od niego. Nie podoba się to wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpal sie na znak protestu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nas państwo bierze, ale wszelakie koncerny da zwolnione z podatku przez x lat, a potem zmieniają szyld na inny i kolejne x lat. Ktoś mu się na nich robić, tak samo jak na górników którzy zawsze mają źle, podpala trochę opon i 13,14 + Barbórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:34- a kto ci broni zostac gornikiem jesli tam taki miód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×